SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powabne panny wtem wklejamy, nowy spam dziś zakładamy!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119359

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
za cenę tej alfy ogarnąłbyś fajnego golfa, passata albo audi a3

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Kupić sobei samochod to chvj, tylko trzeba go utrzymac a watpie zebys tak utrzymał awaryjna Alfe skoro na nią zbierasz, nie masz lezacej kasy. Nic nie mowie moze Cie stac, ale ja bym Ci odradził, bo bedziesz sobie w morde pluc i wk***iac sie na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Neos potrzebuje kombiaka, planuje zalozyc rodzinke, tzn dziecko. Wszystko kalkuluje, naprawy rowniez, golfy to dla mnie totalne gowno i nie kupilbym golfa, passaty sie nie podobaja i zle mi sie jezdzi( jechalem do bulgari b6) a3 za mala

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
to sobie kup sharana z silnikiem 1.9 Tdi , bardzo ergonomiczne autko

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Smoczek17
Neos potrzebuje kombiaka, planuje zalozyc rodzinke, tzn dziecko. Wszystko kalkuluje, naprawy rowniez, golfy to dla mnie totalne gowno i nie kupilbym golfa, passaty sie nie podobaja i zle mi sie jezdzi( jechalem do bulgari b6) a3 za mala


Ja p******e jak baba Kup Alfe, bedziesz miał na co kase wydawać. Ide ogarnac jakas gre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
40neos
to sobie kup sharana z silnikiem 1.9 Tdi , bardzo ergonomiczne autko




Nieee no co ty, za duże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
aż się na SFD nie chce zmieścić :

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
nie podoba mi sie sharan, wolalbym juz a4 albo a 6

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
BABA v2. Smoczek, siadasz na wc jak sikasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
ide sie przespać z tego wszystkiego :D

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZAWODY WIELOKROTNE WYCISKANIE AMATORÓW W RADOMIU ZOSTANĄ PRZENIESIONE NA WIOSNĘ

Następny temat

HGH Night

WHEY premium