SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powabne panny wtem wklejamy, nowy spam dziś zakładamy!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119296

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Po primo :
- jest pan niekulturalny wobec mej osoby i zachowuje się pan arogancko. Oddalam pana głos w tej sprawie i degraduję pana na stanowisko, na którym znajduje się szymcio czyt. młodego pomiota

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Z racji niezrozumiałego bełkotu jakimr aczył się owy jegomość posługiwać uprasza się go o usunięcie z sali rozpraw pod groźbą grzywny oraz zasądzenia robót wpołecznych w formie łopierdzielania gałkomatu kozom u araba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Chciałbym wyjaśnić także sprawę pańskiego świadka w sprawię. Zrozumiałym dla mnie jest wybranie osoby bliskiej i związanej ze sprawą, ale dziwi mnie fakt wybrania przez pana na to stanowisko osoby niekompetentnej, ordynarnej oraz nie mającej racji bytu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
panie filipie ile razy mam pana ostrzegać żeby mówił pan tylko i wyłącznie do sądu ? Otrzymuje pan karę porządkową w wysokości 200zł %_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Filip nie został powołany na świadka z racji niedyspozycji umysłowej oraz znacznej dysproporcji w rozwoju jąder, jak i owłosienia na nich. Jest on osoba niepożądaną, postronną, posiadającą wyimaginowanego przyjaciela oraz wybujałe, nierealne ego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Myli pan pojęcia, a osobnika dudka prosiłbym o nie zabieranie głosu w sprawie, która jest dla jego mózgu nie do zrozumienia i przewyższa jego kompetencje w sprawie.
Należy także wspomnieć iż to ja jestem oskarżycielem posiłkowym w prowadzonej sprawie oraz reprezentuję pokrzywdzoną panią: Sashę Grey, której jest pan zobligowany spłacać alimenty w wysokości 2000 PLN co miesiąc.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
za lodzika sie nie liczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
sąd oddala sprzeciw

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZAWODY WIELOKROTNE WYCISKANIE AMATORÓW W RADOMIU ZOSTANĄ PRZENIESIONE NA WIOSNĘ

Następny temat

HGH Night

WHEY premium