SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje rady

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

78

Wzrost

182

Staż treningowy

0,5 roku w zeszłe wakacje .

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

może być jak największa nie mam z tym problemu.

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

brak ograniczeń

Cel/problem/opis

Wyrzeźbienie mięśnie rąk ,ramion brzucha klatki piersiowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to moja podpowiedz jest taka ze jezeli bierzesz sie za zrzucanie tluszczu to zacznij od ograniczania kilku rzeczy jak : slodyczy, gazowanych, czipsow i innych chemicznych udziwnien. probuj jesc male posilki w miare co 3 godziny, do tego rob aeroby. twoj staz pol roku, ale moze daj jakies zdjecie zeby zobaczyc czy te pol roku cokolwiek zrobilo z toba.
aha i nie mysl ze białko ktore chcesz pic raz dziennie zdziala cuda, bo jest to jedynie uzupelniacz diety ktora powinienes miec. mysle ze do czasu jak nie bedziesz mial diety szkoda pic to bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Okej a jeszcze jdno pytanie mam do was , bo jeśli ułoże diete to oznacza to że dzień w dzień musze tak jeść czy mogę czasami coś zmieniać w senie kolejność , albo zrobić druga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Znaczy ja nie chce schudnąć , nie chcę przytyć mam 183 wzrostu i waże jakieś 75 kg więc nie jestem gruby a zdjęcia wrzucę jutro ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
redukcja to chudniecie, masowanie to przybieranie na wadze- zdecyduj sie
jesli ukladasz sobie diete to trzymasz sie jej jak najdluzej i uczciwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
ja mam 171 wzrostu waze kolo 75 i nawet nie mysle o redukcji...
to ze masz troche brzucha nie oznacza ze masz robic reukcje skoro nie masz wogole masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiekszosc nadwagowcow mysli ze pod tym tluszczykiem czekaja na nich miesnie ktore odslonia na basenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Chcę wyrzeźbić mięśnie , zwiększyć masę mięśniową . Co do diety myślałem o czym takim :
Posiłek nr 1 7:20
Kanapki z nutellą (100g ) 530KCL , 6g białka , 56g tłuszcze , 31 Węglo.


Posiłek nr2 10:00
Baton Corny BIG z żurawiną (100g) 370KCL , 6g białka , 7g tł. , 71 Węgl.


Posiłek nr3 12:45
Słonecznik łuskany CANDITI (100g) 491KCL , 20g białka , 43 tł. 31 Węgl.
7Days Kakaowy (100g) 450KCL , 7g białka , 28 tł. , 41 Węgl.


Posiłek nr4 16:20
Kurczak pierś (100g) 111KCL , 21g białka , 3tł , 0 Węgl.
Ogórek (100g) 10KCL , 0g białka , 0tł. , 1 Węgl.
Pomidor (100g) 15KCL ,0g białka , 0tł. , 2 Węgl.
Sałata (100g) 10KCL , 1g białka , 0tł. , 1 Węgl.


Posiłek nr 5 18:00
Shake Olimp whey protein complex 100 % wanilia (100g) 390 KCL , 75g białka , 6g tłuszczu , 7 Węgl.

Posiłek nr 6 20:00
Pomelo (100g) 38KCL , 1g białka , 0tł. 10 Węgl.

Oczywiście czasami będę robił małe zmiany typu zamiast batona Corny zjem innego , albo zamiast Pomeleo zjem inny owoc o tej samiej wadze . W ciągu dnia też myślałem żeby jeść 2-3 jogurty .



Zmieniony przez - AmatorKrk w dniu 2013-02-28 17:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Od razu widać że cała do wymiany.

https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html  - Oblicz i wrzuć zapotrzebowanie.

http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie  - Ułóż i wrzuć tutaj dietę ( zrzuty ekranu )

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Osoby nawet które nie mają pojęcia o odchudzaniu wiedzą ze trzeba ograniczać słodycze a ty jakieś 7Days i nutelle chcesz szamać :) Widocznie jednak nie przeczytałeś żadnych postów o diecie :p . Czytaj u układaj dietę . Nie da się rzeźbić nie spadając z wagi
rzeźba=redukcja=odchudzanie=spadek wagi . Skoro masz ten karnet na siłownię to zacznij budować masę mięśniową bo ta redukcja nie ma większego sensu .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Ja nie chcę schudnąć , chce dostarczyć mojemu organizmowi potrzebnych składników do budowy tkanki mięśniowej . Dietę układałem właśnie na podstawie linków które podałeś OzzyMG . Aby utrzymać moją wagę , muszę zjadać 3100 Kacl , tak wynika z tego kalkulatora . CO musze więc zmienić w mojej diecie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze białka.

Następny temat

Pytanie na temat treningu z aerobami

WHEY premium