SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pory posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 882
Mam pytanie odnośnie pór posiłków. Miałam wgląd w przyszły plan lekcji i okazało się, że mam dwa razy na godzinę 8:00, dwa razy na 9:00 i raz na 10:00. Wynika z tego, że w każdy dzień wstawałabym inaczej i zmieniałyby mi się pory posiłków. Czy będzie to miało wpływ na mój organizm, czy ważniejsze jest zachowanie tych 3 godzinnych odstepów i się nie przejmować? Zastanawiałam się, czy nie wstawać o jednej stałej porze tak jakbym miała na 8:00. Jak to z tym jest, poradźcie proszę.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
7-8h snu zdecydowanie wystarczy nawet przy dosc duzej aktywnosci fizycznej. Wiekszej roznicy nie bedzie, o ktorej pojdziesz spac a o ktorej wstaniesz. Moze to miec ew. jakis wplyw na pozniejsza kondycje, ale raczej nie powinno jak nie bedziesz przesadzac.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'Wynika z tego, że w każdy dzień wstawałabym inaczej'
a ja polecam wstawać o stałej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie ma znaczenia czy przyjmniesz posilek o 8 a jutro 9 a pojutrze o 7 a w sobote o 10 Grunt to jesc regularnie, zeby trzymac wysoko metabolizm.

EDIT: po co sie meczyc i wstawac z ranca jak mozna pospac dluzej godzine (jak na 10 do szkoly)

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-31 17:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzymaj się odstępów 2-4 godzinnych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 882
Hmm dwie sprzeczne odpowiedzi :( Nurtuje mnie to strasznie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
liczy się regularność nie widze sprzeczności

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 882
Chodziło mi o wypowiedź hilde.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czyli jak wstaje o 5 do pracy mam też wstawać tak w niedziele bez sensu wybacz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
to akurat skrajny przypadek- godzina 5, ale ~7, czemu nie
poza tym to była tylko luźna propozycja, wybór należy do Ciebie, ja napisałem swoje spostrzeżenie i to wszystko

dobrze jest po prostu o równych porach wstawać, czytałem nawet artykuł o tym
kwestia szybszego pójścia spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 882
Nie o to mi chodzi. Zapytałam się, bo cały tydzień będę wstawać w różnych porach, nieregularnie. Gdzieś czytałam, że to źle, a inne źródła mówią o jedzeniu co ok 3 godz i, że to się liczy. Nie pytałabym sie gdybym miała codziennie od pon do ptku wstawać o 6, a w weekend inaczej.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
No to zapytałaś się i moja odpowiedź się nie zmienia.
Wstawać o stałej porze (przynajmniej w tygodniu, jeśli ktoś musi pospać w weekend to już i tak będzie to robić). Do tego jeść co 3 godziny i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa dieta na masę - oceńcie

Następny temat

Prośba o wytknięcie błędów i poprawienie mnie, dieta na mase.

WHEY premium