SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora treningu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Co sadzicie o porannym bieganiu na czczo? Wiem ze jest to dobry sposob na zrzucenie tkanki tluszczowej natomiast jaki ma to wplyw na poprawe wytrzymalosci i kondycji. W chwili obecnej biegam wieczorem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
Carbosnack to ww proste
ja wcinam 10-20 minut przed treningiem (pol tubki) i ewentualnie w trakcie treningu (drugie pol)
wchlania sie bardzo szybko
i nigdy nie mialam po nim zadnych problemow zoladkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
generalnie na czczo polecam tylko w celach redukcyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/W

Normalnie przed treningiem powinieneś zjeść coś energetycznego, abyś nie opadł z siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Dzieki tak myslalem, jaki posilek i ile przed bieganiem proponujecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
a jakbym wypił porcję carbo?Zamiast śniadania.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
moze byc i carbo

teoretycznie do 30 minut przed, chyba, ze posilasz sie np. zelem carbosnack, to moze byc nawet mniej
z tym, ze ja np. musze zjesc nie pozniej jakgodzine przed, a czasem nawet poltorej, bo pozniej mnie kolki lapia - no chyba, ze wcinam carbosnacka, to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
przed bieganiem posilek bogaty w weglowodany i dobrze by bylo, zeby nie byl ciezkostrawny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
może być ryż albo makaron z cynamonem i cukrem?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
A platki musli z rodzynkami i orzechami? Kejt- jaki zel weglowodanowy polecasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
moj posilek przedtreningowy to okolo 400-500kcal i staram sie, zeby to nie bylo za ciezkie
niektorzy pewnie by powiedzieli, ze ryz z cukrem i cynamonem - nie jest za dobry - ze wzgledu na ten cukier, ale moim zdaniem - ok, zwlaszcza przed wysilkiem wydolnosciowym, szybciutko to spalisz
musli pewnie tez bedze w porzadku, chociaz sama nie probowalam musli jako przedtreningowego

z zeli jak dla mnie najlepszy byl Carbosnack z Nutrendu cena ok. 2,5 - 3zl za tubke, tubka zaleznie od dlugosci i intensywnosci wysilku wystarcza na 1-2 razy. ale jesli nie trenujesz sam, ewentulanie dysponujesz wolna kwota to mozecie sie zrzucic i od razu kupic karton, wyjdzie taniej.

za batonikami nie przepadam, mysle, ze zele lepiej spelniaja swoja funkcje.
Z nutrendu sa tez zele Enduro - tu juz cena ok 5-5,5zl za tubke (przy czym tubka Enduro jest wieksza od tubki Carbosnacka), ale osobiscie preferuje Carbosnacki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
To na zakonczenie jeszcze pytanie odnosnie Carbosnacka. Kiedy go zazywamy? Przewaznie staram sie zjesc posilek dwie godziny przed treningiem, obojetnie jakim (bieganie, plywanie, silownia). W takim razie ile przed treningiem spozywam Carbosnack? na stronie bieganie.pl wyczytalem ze 2-3h przed bieganiem najlepiej spozyc weglowodany w plynie, a 5-10m przed wegle pol-plynne(zel?) I czy to robie rowniez w trakcie treningu? Czy jesli zjem za duzo to moze mi zaszkodzic-pogorszyc trening? Z jakich ww sklada sie ten zel, prostych czy zlozonych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie przez cały rok.

Następny temat

jak trenować tenis ziemny?

WHEY premium