SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Ja robie pompki waskim uchwytem i zauwazylem ze oprucz tricersa klarka nieznacznie mi urosla.Moim zdaniem pompki to jednak najlepsza rozgrzewka przed rozpoczeciem treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Pompki rób tak: 5 serii i każda na maxa. Dzięki temu szybko wzrośnie Ci ilość powtórzeń. W takim razie i siła. Spróbój tak robić. Na mnie podziałało. Pozatym poszukaj postu o temacie chyba "100 pompek" tam jest to opisane szerzej.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
o takie cos mi chodzilo, dzieki bardzo, zaczne tak od dzis robic juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
A czy czasem na mase nie są dobre pompki z obciążeniem? Np. z plecakiem? Co myślicie?

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 404
Jeden ze sposobu ćwiczeń pompkami w połączeniu z rozpiętkami to... chantle ludziska sobie skombinujcie a co do ławeczki to nawet 2 taborety i decha może być... najpierw rozciąganie...potem seria rozpiętek na płask na rozgrzewkę : 15-18 powtórzeń ...1,5 minuty przerwy... 1 seria rozpiętek na płask z obciążeniem na 8-10 powtórzeń wykonywana do maksa a bezpośrednio po niej bez przerwy lub z minimalną wyciskanie chantli z ciężarem z rozpiętek również na maks...po takim zabiegu można sobie zapodać jakieś ćwiczenia na inne partie po czym zrobić sobie serię pompek na poręczach na 10-12 powtórzeń ( z dociążeniem lub bez ) a po niej bezpośrednio z przerwą potrzebną na zmiane stanowiska pompki odwrotne ( ławeczka lub inna podpora za plecami, opieramy ręce a nogi wyprostowane oparte przed nami na innej ławeczce, taborecie itp...) również z dociążeniem lub bez na 10-12 powtórzeń... Metoda jest przydatna gdy ktoś ćwiczy w cyklu dwudniowym...Do dłuższego cyklu trzeba zmienić metodę i pierwsze w parze z ćwiczeń ( rozpiętki i pompki na poręczach ) wykonywać w 3 seriach a potem po 3 bezpośrednio jedną serię drugiego ćwiczenia z pary. Spróbujcie.

HMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Pompki to ćwiczenie na rzeźbę to oczywiste . Chcesz mieć super mega klate to pompki odpadają a mogą ci jedynie służyć jako rozgrzewka przed ewentualnymi ćwiczeniami na klate

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklicznosc czy trener ?

Następny temat

Znowu PLAN

WHEY premium