SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39
Witam,
Mam 18lat 172cm i 83kg. Pracuje fizycznie + codziennie 20km rowerem + piłka nożna i brak efektów odchudzania. Moja dieta wygląda w ten sposób:
8-- 2 kromki chleba z serkiem naturalnym + banan
12-- 2 kromki chleba z serkiem naturalnym + banan
16-- zazwyczaj warzywa na patelni lub ryż z kurczakiem
20-- bułka z serem żółtym
Między posiłkami staram się jeść dużo owoców.
Bardzo proszę o odpowiedz co robię źle?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
dawid74110
Staram się jeść zdrowe posiłki które lubię dlatego to tak wygląda. Mógłby ktoś doradzić co można do tego dodać żeby była chociaż poprawna?


Wypełnij ankiete działu , musimy mieć więcej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wszystko?

Jesz za mało, bardzo przetworzone produkty, nie widać, żeby były tu jakieś zdrowe tłuszcze, białka bardzo mało. Plus podjadanie pomiędzy posiłkami.

Oblicz zapotrzebowania
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html
i ułóż zbilansowaną, opartą o nieprzetworzone produkty dietę.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-07-13 19:20:54

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39
Tylko. Nawet jadłem dużo mniej ponieważ myślałem ze skoro nie chudnę to jem za dużo teraz wiem ze byłem w dużym błędzie.
Czy dodanie to tego jajecznicy i mleka będzie dobrym pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
dawid74110
Witam,
Mam 18lat 172cm i 83kg. Pracuje fizycznie + codziennie 20km rowerem + piłka nożna i brak efektów odchudzania. Moja dieta wygląda w ten sposób:
8-- 2 kromki chleba z serkiem naturalnym + banan
12-- 2 kromki chleba z serkiem naturalnym + banan
16-- zazwyczaj warzywa na patelni lub ryż z kurczakiem
20-- bułka z serem żółtym
Między posiłkami staram się jeść dużo owoców.
Bardzo proszę o odpowiedz co robię źle?


Słabo to wyglada - poczytaj tematy z linku i wróć za 2-3 dni z lepsza rozpiską .
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93
A patrzcie na to bo jestem laikiem Ja mam 31 lat 73 kg trenuje 4 razy w tygodniu wagi i mam 5000 kcl 570 węgla 230 białka i 169 tłuszczu na masie ułożona przez dietetyka po badaniach ma być high carb ale mnie to przeraza trochę co o tym myślicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
warzywa lub ryż z kurczakiem, to coś nie tak jest, jak warzywa można zamienić na ryż z kurczakiem, to nie jest wymiennik

Że tak źle się wyrażę, wszytsko jest źle

piotrek1400 masz swój temat, nie zaśmiecaj komuś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twoja dieta jest niedoborowa, brakuje wielu istotnych składników odżywczych. Dodatkowo występują produkty o wysokim stopniu przetworzenia, organizm nie jest odżywiony, a co za tym idzie? spowolnienie procesów metabolicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39
Staram się jeść zdrowe posiłki które lubię dlatego to tak wygląda. Mógłby ktoś doradzić co można do tego dodać żeby była chociaż poprawna?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Przede wszystkim wypełnić ankietę działu i wkleić wyliczone zapotrzebowanie kaloryczne. Link dostałeś wyżej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, potrzebny jest szerszy pakiet danych na Twój temat abyśmy mogli Ci doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
raczej to nie są zdrowe posiłki, tyrudno tu co kolwiek dodać, raczej trzeba to wszytsko wymienić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety-redukcja

Następny temat

dieta na masę 5000 kto oceni ?

WHEY premium