SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc Suplementacja boks

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
ZMA 400-500mg magnezu + 30mg cynku przed snem, beta alanina 4g przed treningiem razem z 5g kreatyny i 3g cytruliny. Omega 3 minimum 1+2g EPA+dha. D3 2000-4000IU.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12046 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234517
W dni wolne od treningu osobiście też bym brał ba kreatynę i cytruline.w podobnych ilościach jak opisuje domer
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
Ogółem trenuje 5 razy w tygodniu, sytuacja jest taka że mam tylko do przeznaczenie na suplementy 150zl, zmiesciłem w koszyku kreatyne, beta alanina, cytruline, zma I omega 3. I myślę czy zamiast zma I omegi3 nie wziąć jakiegoś bcaa na lepszą regeneracje.






Zmieniony przez - Adameki w dniu 2019-05-13 11:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12046 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234517
daj wiecej beta alaniny
bardziej sie przyda przy ograniczonym budzecie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
Zastanawiam się nad odrzuceniem omegi3 A zainwestowaniem w wiecej beta alaniny. Jeśli jem normalnie rybki bo mieszkam nad morzem i całkiem sporo to warto jeszcze suplementowac omega3?


Zmieniony przez - Adameki w dniu 2019-05-13 14:40:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12046 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234517
bys musial przeliczyc ilosc o3 w calej diecie, nie tylko w wybach jest o3
pamietajmy rowniez o roslinnym kwasie ALA
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
Dziękuję Toma za cenne odpowiedzi, kupiłem zestaw który wysłałem na screenow, jeszcze gdybyś mógł mi napisać jak mam brać zna i omega3, bo rozumiem że kreatyna 5g, ba 4g I 3g cytruliny obojętnie o której porze dnia? Wszystkie treningi mam na 17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12046 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234517
ZMa stosujesz przed snem omega-3 do posiłku bogatego w tłuszcze jednak z dala od posiłków około treningowych co do wyżej wymienionych suplementów dawkowanie będzie okej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233
A w dnt jak z beta alaniną? Bo kreatyne 5g biore w kazdy dzien. Rozumiem że cytrulina przed treningiem, zauważyłem że jak biore 4g beta alaniny razem z kreatyną po śniadaniu, to zaczyna mnie wszystko swedziec, I rozbilem dawkę beta alaniny na 2grano I 2g przed treningiem, no ale dalej nie wiem jak się obchodzić z cytruliną w DT I DNT, I Beta alaniną w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Beta alanina w dni wolne od treningu razem z kreatyną. Swędzi i przejdzie. To takie istotne?
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze dobrałem suplementacje.

Następny temat

Massa

WHEY premium