SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc Suplementacja boks

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
The Nightmare
ewentualnie jakieś bcaa po treningu jak bd miał czy przed treningiem stosować?

Zmieniony przez - The Nightmare w dniu 2018-10-22 18:55:03


BCAA tylko przed lub w trakcie wysilku, po jest zbedne juz, chyba ze zalezy ci na dostarczeniu wiekszej dawki leucyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 728
Kurde ciagle zastanawiam się czy kreatyna monohydrat to dobry wybór że względu że nie chce budować, nabierać masy mięśniowej bo muszę być szybki dynamiczny w czytałem że przez nią gromadzi się woda w organizmie i mogę przez to czuć się nieco bardziej "ociezaly" a jak pisałem muszę być szybki skoczny dynamiczny bo z moim wzrostem to kategoria wagowe 69-75 mąx by była najlepsza a ja ważę jakieś 78 i nie chce tymbardziej nabierać masy. Niech ktoś doradzi czy kupić sobie kreatyne jablczan czy ten moono może być dodam że używam jeszcze po treningu wegli i czy one mogą jeszcze nasilac te nabieranie masy gromadzenie wody w organizmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Trenuję boks i bieganie, wychodzi 5-6 treningów w tygodniu. Moja suplementacja to przed treningiem monohydrant kreatyny + bcaa + betaalanina. Po treningu WPC/WPI zmiksowane ze 100 gram płatków owsiancy, bananami, czy innymi owocami. Do tego do posiłków tłuszczowych Omega 3 Olimp Gold i witamina D3+k2 Jacobs (oprócz lata). Przy czym staram się periodyzować obciążenie treningowe, jak nie nmie przygotowuję do jakiś biegów ( biegam na 5, 10 km) to staram się robić tylko 4-5 lżejszych trenigi i wtedy odstawiam wszystko oprócz omegi 3 i D3+k2. Generalnie suple suplami ale podstawa to dopięta mich i sen.
Staż treningowy ponad dwadzieścia lat, wiek 41...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dowolna forma kreatyny. To nie od niej zależne jest czy będziemy budować masę, redukować, czy poprawiać wytrzymałość.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
jw tutaj juz dochodzi kwestia samej diety, podazy kalorii czy samej jakosci pokarmow, ktore moga rowniez powodowac wahania masy ciala poprzez np. nasilenie gromadzenia wody

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Ja mam 176 wzrostu i waga mi się macha od 68-73 kg, wszystko zależy od aktualnych obciążeń treningowych. Jak robię sam boks + "bokserska siłownię" i tych treningów jest w sumie max 4-5 w tygodniu to mi masa wzrasta. jak boks plus dużo bieania (około 30-50 km tygodniowo wychodzi) pod jakiś start w biegu ulicznym, masa spada do 70 kg i poniżej, pomimo większej ilości węgli w diecie. Także to raczej kwestia obciążeń treningowych, więc jak będą duże to zalewaniem od kreatyną bym się przejmował. Nie widzę różnicy pomiędzy jabłaczanem, czy monohydrantrem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Kreatyna nie zalewa. Jest to jeden z bardziej popularnych mitów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
dokladnie, zalewa nieodpowiendi bilans kaloryczny lub kiepska jakosc produktow, ktore powoduja, ze ciagniemy wode

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 728
A co powiecie o stosowaniu suplementu Gaba przed spaniem dobra sprawa? Ma jakieś skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
To nie są leki żeby miały skutki uboczne. Przetestuj na sobie i zobaczysz. Gaba każdy odczuwa inaczej. Ok. 3-4g przed snem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze dobrałem suplementacje.

Następny temat

Massa

WHEY premium