SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie co i jak z treningiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Witam wszystkich ;) Od miesiąca biorę Gainera Mass XXL i tabletki BCAA anabolic. Chcę kupić sobie jeszcze jakieś odżywki ( pieniądze nie grają roli). Aktualnie ważę 72 kg i mam 187cm wzrostu. Planuję przytyć przynajmniej do 80 kg w ciągu tych wakacji. Co mam kupić z odżywek aby nabrać masy i mieć ładne wyrzeźbione ciało ? oczywiscie nie mowie , że jak kupie sobie odżywki to będę wyglądać jak grecki bóg. Codziennie ćwiczę na atlasie. Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Tzn co mi polecacie aby szybko przybrać na masie? Może jakaś kreatyna ? I proszę jeszcze aby ktoś pomógł mi z ćwiczeniami na atlasie , co w jakie dni podnosić , ile powtórzeń itd. Proszę również aby ktoś rozpisał mi dietę jaką powinienem stosować. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł w tej sprawie :) Pozdrawiam :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 72

Wzrost: 187

Cel treningowy: przybrać na masie , wyrzeźbić ciało

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: kickboxing , piłka nożna , kajakarstwo , rowery , bieganie , boks ,

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas , hantle

Dieta: nie posiadam

Przeciwskaznania medyczne: żadne

Zażywane suplementy: Gainer Mass XXL , tabletki BCAA Anabolic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Zmień podejście, bo się nie dogadamy.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Dieta - dział Odżywianie.

Trening - poczytaj o FBW/splicie. Ułóż jakiś plan to się go poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
Polecasz mi kreatynę do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Nie. Za mały staż.

Podstawa to dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Pewnie.
Kup sobie kreatynę Olimpa. Łykaj po 4 tabletki po przebudzeniu i przed snem. Nie rozpisuj sobie diety ! Ona jest dla lamerów. I nie ćwicz nóg! I tak nosisz długie spodnie, więc ich nie widać. Lepiej zrobić te 5 serii więcej na klatkę i biceps. Jak masz flotę to zainwestuj w porządny koks, wstrzyknij do żyły (taki sekret, mało kto o tym wie) i zaraz przybędzie Ci 2 - 3 cm w łapie.


a tak na poważnie

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html




pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
ja nie chce sie koksowac ;p po prostu chce kupić sobie odzywki aby mi nie zaszkodzily. co z tego jak ja dam sobie w zyle jak to pozniej zwisac bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
no a jak wczesniej juz wspominalem to z kasa nie ma u mnie problemu. dlatego prosze o ulozenie jakiegos treningu bo sie na tym nie znam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Przecież on żartował.



Chyba

Zmieniony przez - ferenc w dniu 2009-07-18 18:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 176
a i jesli chodzi o diete to raczej ciezko bedzie bo ja nie potrafie jesc wszystkiego sumiennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kto Ci takich głupot naopowiadał, że po koksie Ci wszystko będzie zwisać? Jedz hamburgery z MC Donald's. Jeden ma nawet 40g białka !





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
A kupować odżywki i trenować potrafisz sumiennie?

Trening ułóż to się poprawi. Radziłbym poszukać gotowców.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

syzyfki na triceps

WHEY premium