SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podyskutuj ze mna o planie FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ale to nie jest trening kulturystyczny, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 118
Może nie kulturystyczny, ale np. Tabate można wykorzystywać podczas okresu redukcyjnego. Ogromny wydatek energetyczny i ogromny dług tlenowy . A wracając do MC, jak pisałem ja robię go klasycznie, obie fazy, a wspomniałem tylko o artykule który według mnie ma jakies logiczne wytłumaczenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Między czym włożyć te Podciąganie się i pompki na poręczach
(mogłeś mi napisać odrazu że brakuje ćwiczeń na te mięśnie) :)
I tak dziękuję za dyskusje w sprawie tego planu

Edit:
przysiady
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie (mogę to zastąpić wiosłowaniem?nie mam na czym się podciagac)
I pompki na poręczach

Do kolejności to myślę że coś źle poustawailem ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Generalnie na początek daj najcięższe ćwiczenia. Wstaw wyciskanie żołnierskie. Wiosła zawsze rób, a podciąganie działa na inną partię, więc znajdź gdzieś jakaś gałąź. Siady i MC naprzemiennie co drugi trening. Plan i tak jest do kitu, bo nic nie wiem o objętości i intensywności. Nie ma też progresji ciężaru etc. Stagnacja po tygodniu. XD Możesz poczytać te posty o HST, czy nadal będziesz wklejał zestawy ćwiczeń bez ładu i składu? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Dobra już się biorę za lekturę..:)


Zmieniony przez - xcinek1337 w dniu 2015-12-01 15:53:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
generalnie w srode zamiast cwiczyc to musze posprawdzac swoj max zeby pozniej dawkowac obciazenie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Środa - sprawdzasz max dla 15 powtórzeń dla jednej serii, w czwartek sprawdzasz max dla 10 powtórzeń w 2 seriach, w piątek dla 5 powtórzeń w 3 seriach. później bierzesz 10 dni urlopu. :) Jak posprawdzasz, to wrzuć tu trening. Na marginesie, to mnie na całym cyklu robi jak na koksie. Nie zwiększaj na siłę ciężaru, wpisuj tyle, ile realnie dajesz rade zrobić dla danego zakresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
40kg mam obciążenia całego że sztanga... (bitumiczne) dokupić bitumiczne czy przerzucić się na żeliwne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Żeliwo jest w cenie. Sprawdź udźwig gryfu, bo jak nie wytrzyma, to będzie klops.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Gryf mam kozacki ma 1.8m chyba i ważny 9,5kg jednym słowem. Tyle żeby nie niszczyć sobie pokoju może lepiej dokupie bitumiczne tylko szkoda bo 1 krążek może mieć 10kg.max ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w wieku 14 lat

Następny temat

Witam. Jak Trening oporowy wpływa na mikrouszkodzenia mięśni.

WHEY premium