SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Poczytałam:)zaczne od treningu w warumkach domowych, aczkolwiek pare cwiczen odpada,bo mam za slabe kolana.dokladniej mowiacdwa cwiczenia odpadaja,ale zamienie je innymi.Poki co musze kupic drazek,ciezarki ,szorstka rekawice i oeljki:)troche sie tego nazbieralo:) poki nie mam tych rzeczy...planuje jutro wyskoczyc do sklepu sportowego,to moze bysmy sie zajeli dieta?mowie o tym,gdyz bez niej juz dzis opylilam czteru wielkie ciastka maslane butter rings(najlpesze zreszta i bardzo niekorzystne,bo maja w sobie 32procent maselka:)

Zmieniony przez - Alibabka w dniu 2008-05-19 20:13:59

z rogalem na buzi mknąć do przodu chcę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ułóż więc dietę, według proporcji które sobie wyliczyłaś i wrzuć ją, poprawimy błędy jeśli będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
a więc moje papu na jeden dzień w tygodniu( przykładowo jutrzejszy)
1 posilek - 5;30
płatki owsiane - 50 gram
mleko 0.5 procenta - 200 ml
rodzynki - 20 gram
w sumie B- 13.7, WW - 27.2, T- 7.1
2 posiłek 9.30
chleb razowy 70g
polędwica z indyka 3 plastry - 30 g
sałata 2 liście
pomidor
w sumie B-8.9, WW - 37.1, T-2.6
3 posiłek 14.30
kasza jęczmienna mazurska 70g
pierś z kurczaka 150g
oliwa z oliwek 20g
brokuł 3 różyczki
w sumie: B - 37.3, W- 57.2, T- 36.4
4 posiłek 18;00
łosoś wędzony 23g
chleb razowy 70g
papryka czerwona ćwiartka
papryka zielona ćwiartka
w sumie: B- 10, WW- 42.6, T- 3.6
piąty posiłek 22;00
ser twarogoey chudy 200g
rzodkiewka 2 sztuki
w sumie: B- 40.3, WW- 8.3, T- 1
Łącznie: B- 110.2, WW - 172.4, T- 50.7
Proszę bardzo. siedziałam nad nium dobrą godzine czasu:)

z rogalem na buzi mknąć do przodu chcę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W mojej wczesniejszej wypowiedzi mialo byc ze nie jest duzo. Na co sie zdecydowalas? Ile kcal jest dodane do zapotrzebowania? W pierwszym posilku mozesz dodac np 50g sera bialego z ostatniego, za rodzynki swiezy owoc a za mleko kefir. Nie zapominaj tez o innych zrodlach, wolowina, ryby, jaja itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
posiłek 2 3 plastry ? to ilość białka dla wiewiórki...
posiłek 4 23 g łososia ? j/w

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
ja potrzebuje przejadac jakies 1400 1500 kalorii.posilki liczyłam na gramy. acha wiec juz pojawil sie problem.Nie moge wcinac mleka rano - bo potem laduje wiadomo gdzie i tak jest z akazdym razem.zastanawiam sie czy jest to kwestia mleka jako takiego kazeiny w nim zawartej czy moze platkow owsianych...a moze rodzynki?Cergo ty sie smiejesz a ja wcinam wlasnie takie ilosci i czuje sie pelna po korek.Zdecydowalam sie jeszcze Domerze oprocz diety ktora pragne rozpisac na wszystkie dni tygodnia oczywoiscie,by bylo zroznicowanie na ACT.zaczne od przyszlego tygodnia,bo poki co nie mam drazka i ciezarkow.

Zmieniony przez - Alibabka w dniu 2008-05-20 16:41:53

z rogalem na buzi mknąć do przodu chcę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
pardon, nie zauważyłem że jesteś okbietą, ale i tak mało te 30g skoro zasysasz 150 g piersi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
w sumie jeszcze nie mam wagi w domu i obliczylam proporcje na oko.jak zakupie jakies wazydlo to wtedy bede wiedziala na sto procent ile czego jem...a poki co jutro bede musiala ulozyc kolejny plan na kolejny dzien,by od przyszlego tygodnia moc wystartowac z dieta i cwiczonkami:)

z rogalem na buzi mknąć do przodu chcę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Alibabka pisalem zebys mleko zamienila na kefir, jogurt lub maslanke. Maja mniej laktozy i moze nie bedziesz miala problemow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Zrobiłam tak.dzis bylo pierwsze moje sniadanko na sprobe z jogurtem naturalnym:)zobaczymy czy nie bedzie atrakcji:)

z rogalem na buzi mknąć do przodu chcę:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak diety

Następny temat

Nadmiar białka

WHEY premium