SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 763
no ok czyli to lepiej jak wyłączę z diety. Czytalam ze ryze kasze jesc a jesli to nie wchodzi w grę to czym mogę je zastąpić? Z rana jem owsiankę ale przy nastepnych posilkach czy w najgorszym wypadku moglby byc pelnoziarnisty chleb? słyszałam duzo opini o dobrych właściwościach chleba essenskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak możesz jeśc chleb ze sprawdzoenj piekarni z dobrym składem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Za kazdym razem przy redukcji go czytam by czegos nie pominąc , (choc i tak wszystko pamiętam )

Znalazlem jeden mały błąd

A więc mamy już węglowodany, przejdźmy do drugiego nie mniej ważnego składnika jakim jest białka

na końcu chyba mialo byc białko albo: jakim są białka


sory za ot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
witam zawsze mnie to ciekawiło czy dobrym rozwiązaniem by było połączenie kilku źródeł białka np jajka+pierś z kurczaka w posiłku potreningowym... itd a to że nigdy nie zagłębiałem sie w to az tak bardzo chciałbym się od was dowiedzieć czy to by było dobre rozwiązanie mieszając kilka źródeł białka po treningu niż jedząc jedno źródło tego składnika odżywczego... prosiłbym o odpowiedź z uzasadnieniem swojej teorii lub przytoczenie takiej która ma swoje źródło gdzieś w sieci...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
spoko art, sog !

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1056
Sog, pomogłes!

NO PAIN NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
a ja jestem nowiutki i czytam i czytam..:) i dużo rozumiem, a jeszcze więcej nie rozumiem, więc pytań będzie sporo:)super artykulik:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2975
Świetny artykuł, wyjaśnione są role poszczególnych składników pokarmowych w kolejnych posiłkach w ciągu dnia, wszystko to daje dobry ogólny zarys diety jaką powinno się trzymać.
Brawa dla tego pana ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
A ja ma pytanie co do 1 posilku, ile najdluzej po wstaniu moznaby go zjesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zalezy w dużej mierze od tego też ile zjadłeś na przykład na noc jednak najlepiej było by zjeśc 30 do 60 min po wstaniu i tak nie zauważysz różnicy. A do takich pytań trzeba by było badania robić.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak diety

Następny temat

Nadmiar białka

WHEY premium