SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HIT - z angielskiego wysoko intensywny to trening siłowy z ciężarami, a więc anaerobowy.
HIIT - Wysoko intensywny interwałowy trening to trening nie aerobowy bo w aeroby są przy mniejszym HR.

Chodziło Ci pewnie o HIIT bo zieloni częst mylą z HIT.
Otóż po HIIT posiłek jesz również ww-białkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie polecam diety + hiit bez treningu silowego, spadki moga byc znaczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Dlaczego tak wartościowy art. nie jest podwieszony?

Wiem, że odświeżam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
świetny temat, dzięki niemu orientuje sie w miejscu o którym nie miałem pojęcia...

SOG

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
podwiescie ten art a sporo ludzi sie dowie co to dieta i jak ja robic

Ja mimo iz przeczytalem 1000 postow o diecie znow dwoiedzialem sie czegos nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Mam takie pytanko do Skalara czy ta dieta jest na redukcje tkanki tłuszczowej czy na mase ? javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej pod kątem masy. Na redukcji zmniejsza się głównie ilość węglowodanów a czasem ogranicza nawet tylko do posiłków okołotreningowych/potreningowego a zastępujesz je tłuszczami. Takie rozłożenie składników odżywczych bardzo wspomaga redukcję tłuszczu. Tak samo z białkiem, zwiększasz by podnieść metabolizm (np. do 2,2) a tutaj napisałem by dawać 2. Musisz sobie spróbować zrobić wycinkę pierw z takim podziałem składników, później z takim itd. Napisałem artykuł jak mają wyglądać posiłki z punktu widzenia redukcji tkanki tłuszczowej. Porównaj te dwa arty i wyciągnij wnioski.

https://www.sfd.pl/Dieta_odchudzające_-_komponowanie_posiłków,_znaczenie_odpoczynku-t398329.html 
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak diety

Następny temat

Nadmiar białka

WHEY premium