SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nie chodzi o to czy taki szejk bedzie dobry w smaku czy nie. Mielismy na mysli ryzyko salmonelli oraz przyswajalnosci bialka jaja surowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak pisze domer nie polecam zwłaszcza że ostatnio się przytrułem najprawdopodobniej podobną historią

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Sorki zapomniałem dodać że muszą to być świeże artykuły może dlatego sie potrułeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Higiena przy przygotowywaniu posilkow jest wazna, ale salmonella moze byc nie tylko na skorupce ale rowniez w jaju. Wtedy niestety juz nic nie poradzisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rabbitamj tak jadłem a było masakrycznie osrane

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Widocznie takie sobie zrobiłeś :) ja osranych rzeczy jeszcze nie jadłem dlatego nie wiem jak smakują, wydaje mi sie że wiąże się to z dużą ilością bakteri :) albo moze to twoja psycha hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
polecam ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
domer szanuje twoją wypowiedz lecz jeśli polejesz je wrzątkiem ? czytałem duzo o tych jajkach i zdania są bardzo podzielone, jedni twierdzą że trzeba uważać tak jak ty mówiłeś o salmonelli i innych bakteriach, wiekszość nie potrafi ich wypić :) bo twierdzą np że są "osrane", przyswajalność ? hm jeśli chodzi o zawodostwo to mozna by zadać sobie takie pytanie. Ja sądze że jeśli ktos lubi surowe to je zje, inni wchłaniają gotowane ktorych ja też nie potrafie dużo zjeść :) trzeba urozmaicać te posiłki a to była tylko moja propozycja. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Uwziąłeś się na jedno słowo które było ironia skierowaną do Ciebie. Oczywiście że myłem i były czyste poprostu nie zawsze jest pięknie zwłaszcza że teraz jest lato i łatwiej o zatrucia. przyswajalnośc na poziomie 50% zerknij do działu badania naukowe nie opłaca się jeść! Nie upieraj się przy swoim skoro jest to poprate badanaiami

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
A ja sobie nie życzę tego typu ironi skierowanych do mnie, dlatego sie uparłem a nie odpisałem na takim samym poziomie :) tylko że jakos nie potrafisz sie określic co jest nie tak poprostu "osrane było" twój kolega przynajmniej napisał co jest nie tak w tym co ja napisałem. Co do posiłków jesli dojdziesz albo ktos dojdzie do etapu takiego że za jednym razem bedzie potrafił zjeść:

płatki górskie 100g,
otręby pszenne 25-30g
twaróg chudy 75g,
orzechy włoskie 25g
rodzynki 25g
warzywa, owoce według uznania
jajka (według uznania)

3 razy dziennie + 2 inne posiłki to pogadamy wtedy.

"fajnie ale jak już wrzuciłbym to na patelnię a nie pił tak o nic dobrego..."

Do tego zdania sie własnie doczepiłem bo to była twoja odpowiedz na moją propozycje co moim zdaniem nie trzymie sie kupy ani dupy.
Bo jeśli piszesz w innych postach o psychice wiąże się to również z jedzeniem takiego osranego posiłku prawda ? czy sie myle ?

Wracając do przyswajalności to mysle że ja gotowanych tylu jaj bym nie zjadł na mnie to działa nawet jesli jest to te 50%. Oprucz tego jem wiele innych rzeczy a to był pomysł tylko jesli ciebie nie spasował dlaczego innym równiez ma nie pasować ? bo to nie twój pomysł ?hm..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak diety

Następny temat

Nadmiar białka

WHEY premium