SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczes w poszukiwaniu... HIPERTROFII, fotki 28, 44, 46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam mega ochote na słodkie, nawet śniło mi się ostatnio że czekolade jadłem .


Nie tylko ty masz ochotę na słodkie ja też.
Jak sobie radzisz z głodem na słodkie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Toysy - tak mieszkam w niemczech na stałe. Zapraszam częściej

Matth - jak mam ochotę na słodkie to pije jakiś napój "zero". Ale prawda jest taka że ciężko mi ograniczyć chęć na słodkie. Najgorzej jest w weekend jak jestem w domu za oknem tragiczna pogoda ä ja siedze przed Playstation czy nad książkami. Bo w tygodniu nie mam prawie woge chęci na słodycze czy czity, wypije kawę ze slodzikiem czy szklankę jakiegoś napoju i jest git. Ä może Ty masz jakiś sposób?

Zmieniony przez - poczes w dniu 2012-04-07 18:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja coś takiego jak ty też staram się pić napoje jakieś zero.
Albo jakieś herbaty pije czasami to jest silniejsze ode mnie np. teraz kiedy są święta ciast, cukierków wszystkiego pełno a ja nie mogę :(
A tak bardzo się chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
no mathew ja mam to samo :D ale chyba przetrwam 'chyba' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
ja polecam zajrzeć do działu kuchnia, i upiec sobie jakiś zajefajny placek :D
Ja już trzeci w swojej "karierze" kulinarnej piekłem na te święta, tym razem serniczek, i na prawdę warto, chce ci się słodkiego to idziesz sernika udziabać i zamiast syfu wcinasz białko
Tylko jak już się upiecze i wyjdzie gitez, to jest problem bo za szybko znika
Pozdro

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Najlepiej i zdrowo jest zjeść jakiś smaczny owoc, zawsze to lepsza alternatywa od jakiegoś batona, ciastka itd.
Czasami warto jednak jest ćwiczyć tą siłę woli i nie poddać się jak zwykły człowiek.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Ja czesto robię jakiś słodkości z przepisów z kuchni. Jednak jak jestem na redu i wszystko mam wyliczone to nie dodaje nic. Nie chce spartaczyc redukcji przez zachcianki. Zaciskam zęby i idę dalej. Mam nadzieję że dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cheat na jakiś czas nie jest zły a może nawet pomóc i dać odpocząć i naładować się pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja się pilnuję żeby się nie zalać, unikam syfu, ale jednak nie jest to w pełni rygorystyczne w moim wykonaniu obecnie. Jak redukowałem w wakacje to jednak silna wola była i tylko raz na jakiś czas robiłem sobie taki mały "dzień świntuszenia" i jadłem słodkie

podniesienie poziomu cukry wpływa korzystnie na samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale też wpływa na wzrost wyrzutu insuliny i dalej w odkładnie się tkanki tłuszczowej(lipoliza) - najlepiej węgle złożone

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-04-08 18:23:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie na klatke

Następny temat

FBW dla początkującego

WHEY premium