SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczes w poszukiwaniu... HIPERTROFII, fotki 28, 44, 46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Ile supli z tyłu stoi.
Pamiątka na zawsze!

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
To teraz za dobre sprawowanie możesz dowolnie wybrać 10 supli :D:D.Zaj**ista pamiątka :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Dobrze by było bo powoli muszę jakies supelki na redu kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ooo fota ze Słodkiewiczem, zazdroszcze

Ja tam jestem zmuszony do pakowania na własnej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Vix musialem zrobic zalegly trening plecow i wybralem silke Radka Slodkiewicza. Mialem szczescie bo akurat jak konczylem trening to on przyszedl do klubu. Nie moglem nie zapytac o mozliwosc zrobienia fotki. Bardzo mily czlowiek, porozmawialismy jeszcze kilka chwil i musialem niestety jechac.

Mysle ze jak masz sprzet to cwiczenie ''u siebie'' jest super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Oczywiście są plusy i minusy. Z jednej strony cwicząc samemu czasem cieżko o motywacje, ale z drugiej nie musze nigdy czekac na dostępnośc sprzetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Masz racje.
Ja jak mam problemy z motywacja to wlaczam sobie albo przypominam jedne z pierwszych wywiadow z HArdkorowym Koksem Burneika.

DZiennikarz: - Co motywuje Cie do treningow??
Burneika: - To ze wstane jutro i bede wiekszy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
fajne foto , mozna sobie druknac i na sciane jako plakat ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
nie wpadłem na ten pomysł

Dzisiaj trenowałem barki i normalnie o tej porze jestem juz po posiłku potreningowym i ogarniam szame na nastepny dzien jednak teraz siedzę w aucie i czekam na pomoc drogową bo auto mi padło.

Wspaniały początek tygodnia, ciekawe co jeszcze mnie czeka. k***A!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
No też zadroszcze zdj ze Słodkiewiczem.
Ja tylko u siebie cwiczyłem i nie chciałbym nigdzie indziej. Motywacji nie brakuje, bo się puści głośno muzykę i od razu lepiej. Oczywiście jeszcze lustro pomaga, bo jak się widzi takiego suchara to sztanga sama w ręce wchodzi
Jak raz na jakiś czas odpuścisz dietę to spadków nie będzie, więc się nie przejmuj. Poza tym teraz się sprawdza, że poniedziałek to jednak najgorszy dzień :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie na klatke

Następny temat

FBW dla początkującego

WHEY premium