SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczes w poszukiwaniu... HIPERTROFII, fotki 28, 44, 46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Chyba nie ma tragedi, troche podlalo na dole brzucha ale myslalem ze bedzie gorzej. Jednak redukcje odpuszczam narazie. Maj bede mial caly w rozjazdach i nie utrzymam redukcyjnej diety na bank wiec dieta na 0 albo lekki + i cardio po kazdym treningu.
Jakies 2 tyg polece standrdowym FBW a jak mi sie wszystko pouklada to zaczne jakis konketniejszy plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dół brzucha? coś o tym wiem chociaż bym nie wiadomo jak się redukował dół brzucha i tak mam... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
07.05.2012

DIETA

Od piatku dieta ogarnieta ale bardziej intuicyjna. Wegle daje tylko do sniadania i posilku przed oraz potreningowego. Reszta posilkow to bialko + tluszcz. Jako zrodlo tluszczu idzie ser zolty i oliwa. Nie kupuje orzechow bo mam ich spory zapas tylko jeszcze nie wiem w ktorym kartonie sie ukryly.
Jako wegle owies, makaron pelnoziarnisty, ryz brazowy.

Mysle ze bilans jest na zero lub lekki minus, nie licze tego dolkadnie.

TRENING

W piatke zrobilem FBW
1. Przysiady 4s
2. Wioslowanie nachwyt 4s
3. WL 4s
4. Wyciskanie sztanga na barki 4s
5. Podciaganie podchwyt 5xmax + wyciag

Nie jestem fanem FBW ale cos cwiczyc trzeba cos cwiczyc.
Ten tydzien raczej zalatany. W piatke wyjezdzam i wracam dopiero we wtorek w nocy. Mysle czy moze poleciec sobie planem korekcyjnym Mawashiego. Taki troche lajcic sobie zrobic az nie uporzadkuje wszystkiego. Plan na 3xweek. Troche malo ale moze podreperuje troche moje plegary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Matth z tym dolem to slyszalem ze na koniec redu mozna yohe wcierac czy cos takiego. Sam nie probowalem bo jeszcze nie taki bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yohe wcierać ? yoha to w tabsach jest ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Matth3w
yohe wcierać ? yoha to w tabsach jest ;d


I co z tego? najlepiej wcierać! Najlepiej do nosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i wtedy odwodnienie i bf mega w dół ? haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Czy ja napisalem ze to sprawdzona super metoda. Przeciez mowie ze gdzies tak czytalem\slyszalem. NIE wiem czy dobrze.
Lepiej byscie cos napisali czy taki lajtowy tren bedzie git, albo jakie bialko mam teraz kupic. Wariaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie bez nerwów bo kortyzol podskoczy ;)
Co do treningu wygląda okej.
Dieta typowo redukcyjna zależy ile jesz tych węgli jak dasz rade to daj sobie przed i po trenie tylko węgle reszta białko + fat i będzie smalec leciał ;p a z czasem zostaw tylko po treningu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A białko to zależy jak stoisz z funduszem ;d jak słabo to kup SFD WPC :) jak w miarę więcej masz zamiar wydać to ponoć dobre a nawet najlepsze tak slyszalem białko z dymatize ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie na klatke

Następny temat

FBW dla początkującego

WHEY premium