SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujaca zmobilizowana do działania prosze o rady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
No ja też to tak zrozumiałam...


Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2017-12-12 10:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732


Może właśnie lepiej poszukaj sobie gotowca w naszym dziale. W propozycjach do biblioteczki działu znajdziesz coś na bank. Bo tak to wygląda że łapiesz co popadnie byle poćwiczyć. Początkująca osoba tymczasem potrzebuje trzymać się jakiegoś prostego schematu dość długo - chociażby po to żeby do perfekcji opanować technicznie główne ćwiczenia, oddychanie.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-12-12 11:09:03

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mirta wypisz tu ćwiczenia, które masz zamiar zrobić na najbliższym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak zrobi to co wypisałeś to niewiadomo czy biedaczka się doczołga do domu żeby coś napisać jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jak trenuje rano - to może już jest po . Także ten. Może świeczkę trzeba zapalić i się modlić.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie stresujcie mnie bo będę miał ją na sumieniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Trzeba było napisać jakieś brzuszki, pajacyki i by nie było problemu. A tak wyszedł najgrubszy trening w dziale .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
hehehehe jestem żyje nawet dobrze się mam , faktycznie na początku chciałam zrobic wszytkie , ale jak później to przeanalizowalam to stwierdziłam ze dużo za dużo by tego było także spokojnie krzywdy sobie nie zrobiłam pewnie w polowie takiego treningu musieliby mnie wynosić he. Fakt w teori jestem żóltodziobem , ale nie chcialabym sie wykonczyc wiec logicznie analizując zrobiłą taki trening . A technicznie mysle ze cwicze całkiem ok bo nie pierwszy raz byłam na siłowni :) kiedyś cwiczyłam pod opieka trenera i troche zapmaietałam ;) a jak czegos nie wiem ide do trenera i pytam o poprawne wykonanie cwiczenia które mnie interesuje
Przysiady 4x12
martwy ciag na prostych nogach 3 x 12
wyciskanie hantelek na łąwce skośnej 3x12
wyciskanie hantele stojąc 3x12
wiosłowanie sztanga 3 x 12
hip thrust 3x12
deska 3 x max
a na koniec standardowo 15 min trening hit bieżnia.
Mysle zee jest w miare okej chociaz pewnie moge sie mylic , jak myslicie taki trening jest całkiem ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu zajął Ci ten trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Szczerze mówiąc nie mam pojecia ile mi to zajeło , mysle ze kolo godziny ale raazem z interwałami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Walczę, żeby w końcu się polubić.

Następny temat

Dianora - zmobilizowana do spełniania marzeń

WHEY premium