SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek treningów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
witam,
Postanowiłem się wziąć za siebie , waże ok 115kg przy wzroście 185cm
Zacząłem jeździć rowerem i ćwiczyć z hantlami i mam parę pytań
Ćwicząc hantlami wytrzymuje ok 15-20minut, wykonuje 3 ćwiczenia, między każdą serią około 30-60 sekund przerwy, czy na początek taki trening pomoże mi osiągnąć jakiś progres?? chodzi mi o to czy tak krótki trening bedzie mnie rozwijał, że z czasem będę mógł dłużej ćwiczyć z większym ciężarem. planuje dokupić sprzętu w ciągu paru miesięcy.
Druga sprawa, czy tego samego dnia mogę trenować na hantlach i jezdzić rowerem (ok 2-3h) i podczas tej jazdy chce poświęcić około 30-40minut na interwały. Czy jedno wyklucza drugie i czy lepiej bedzie np. ze jednego dnia siłowe a następnego rower
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 863
Wrzuć ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18212
Dodaj Ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
jak dodać tą ankiete bo nie mogę edytowac posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wrzuć w kolejnym poście :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
A jakiś wzór co ma być w tej ankiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skopiuj i uzupełnij tutaj:

https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 23
Waga : ok 115kg
Wzrost : 185cm
Staż treningowy:0
Obwód pasa 124
Obwód klaty: 121
Obwód uda: 70
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): jazda na rowerze codziennie lub co drugi dzień , ćwiczenia na hantlach co drugi dzień
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: jazda rowerem i cwiczenia hantlami i inne nie wymagające przyrządów
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: chyba nie
Możliwosci finansowe: 500-600zł miesięcznie
Cel/problem/opis: Redukcja, rzeźba , siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
a to zdjecie bo wyżej cos nie chce wczytać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ooo troche pracy cie czeka ale nie ma rzeczy nie osiągalnych przedewszystkim dobra dieta odetnij weglowodany i fast foody piwko itd też dużo treningu cardio i aeroby oraz siłka troche pracy cie czeka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18212
6miesiecy i bedziesz ladnie powycinany, potem tylko budowa miecha i juz. za rok bedziesz jk model. zrob tak jak ja 2700kcal dziennie 200g bialka 400g wegli i 20% tluszczow 3x tygodniowo cardio, 4x silka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Wakacyjny Konkurs Activlab!

WHEY premium