SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek mojej przemiany

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Twój pulsometr to chyba zepsuty jest
Tak może od czasu do czasu jedzą ale nie pół kilo

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
niestety nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
a co jest takiego złego w jogurcie który nie ma cukru, ma 0% i jest naturalny ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Chyba nie chcesz wiedzieć co wpakowali w niego by był 0% i trzymał się kupy Naturalny to on jest tak samo jak sklepowa szynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mówimy o jogurcie a nie białym klajstrze zagęszczanym chemią, który nawet nie wie co to jest mleko - bo niestety ale w Polsce taką mamałyge szumnie nazywamy jogurtem.
Co do pulsometru - wierzysz pomiarom z zabawki przyczepionej do nadgarstka? Jak ona ma zmierzyć pracę Twoich mięśni, tempo metabolizmu i wiele innych czynników, które wpływają na spalanie kcal. Pomiary z takich cudów włóż pomiędzy bajki. Również pomiędzy bajki włóż teorie o HRmax czy innych tętnach. Jak robisz aero masz je robić na maxa i tyle w tym filozofii.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel
Co do pulsometru - wierzysz pomiarom z zabawki przyczepionej do nadgarstka? Jak ona ma zmierzyć pracę Twoich mięśni, tempo metabolizmu i wiele innych czynników, które wpływają na spalanie kcal.


No niestety, wiele osób wierzy w numerki wyświetlane przez mini-urządzonka opatrzone elektroniką wykłuwaną dłutkiem przez pracowitych Chińczyków

No w sumie... Mało kogo stać na to, żeby opłacić sobie taki prawdziwy pomiar ilości spalanych kalorii, który wygląda tak jak poniżej

Do pomiaru energii spalanej w czasie wysiłku:


lub taka klasyczna komora metaboliczna, gdzie można mierzyć ilość kalorii spalanych w czasie różnorakich aktywności, jak i sam słynny BMR




Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-31 13:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
no właśnie też miałam wątpliwości co do tego pulsometru... bo zepsuty on nie jest ale chyba już złe dane podaje ze swojej "natury"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
a co do jogurtu to teraz wszystko jest napchane tą chemią więc nie wiem... wydaje mi się że lepiej zjeść jogurt 0% bez cukry niż jogurt z cukrem, tłuszczem barwnikami i ulepszaczami... sama nie wiem wszędzie tyle tego świństwa, że to temat rzeka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
dopóki ktoś nie odpowie na Twój post korzystaj z edycji - taka ikonka z karteczką i ołóweczkiem, bo sobie sama śmiecisz

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
chciałam ale wyskakuje mi komunikat że "nie możesz edytować odpowiedzi"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA REDUKCYJNA oraz ćwiczenia do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium