SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek mojej przemiany

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to mierz sobie pulsometrem co tam chcesz i jedz te jogurty 0%...

Pytanie tylko, czego chcesz, skoro sama wiesz najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
nie powiedziałam, że wiem najlepiej tylko że "sama nie wiem" ... po prostu o jogurtach można powiedzieć też wiele dobrego jak i złego dlatego zastanowiło mnie zrezygnowanie z ich jedzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Chodzi o to, aby jogurt nie był głównym źródłem białka w twojej misce, oraz żeby nie pojawia się za często i w dużej ilości. Mowa tutaj oczywiście o normalnym jogurcie naturalnym i nie 0%. Jak napisała Arphiel, sklepowe jogurty nie są na tyle wartościowe, aby się nimi zajadać w imię korzyści zdrowotnych.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
w końcu jakaś normalne nieprześmiewcza odpowiedź ;) dzięki Sheep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
jprd tu nie jest jakieś kółko różańcowe ani wzajemnej adoracji a takich Jak Ty jest kilkanaście dziennie
Marta Ci powiedziała jak chcesz to rób po swojemu bo trzecia strona leci jakiegoś bełkotu

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lara można (MOŻNA pytanie czy się chce) w ogóle obyć się bez jogurtu - bez tego 0% i tego z cukrem, chyba że zrobisz go sobie sama. Zresztą jak pewnie zauwazyłaś dziewczyny tu starają się unikać tych "wszystkich rzeczy napchanych chemią", więc w małej ilości żarcia w miskach tak naprawdę tą chemię znajdziesz, jeśli w ogóle :)

o sorry ominęłam ostatnią całą stronę postów

Zmieniony przez - palmer w dniu 2013-05-31 16:30:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Daruj sobie te prywatne wiadomości
I żeby było jasne ja nie mam żadnego problemu to Twoje życie i Twoje zdrowie chcesz paść się jogurcikami 0 % i wyglądać jak wyglądasz to Twój wybór a forum jest publiczne i będę się wypowiadała jak będę miała na to ochotę, w którym wątku uważam za słuszny

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
śmiechu warte :)

Jedzenie:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Mało kcal a z tych co są 1/3 pochodzi ze pożywienia o żadnej wartości .Ty naprawdę chcesz coś zmienić? Tak to raczej szkoda czsu i oszukiwania się :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
co tu jest takiego niewartościowego ? Bo już nie mam pojęcia co jeść w takim razie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA REDUKCYJNA oraz ćwiczenia do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium