SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pośladki, czyli jakim cudem mogę przestać wyglądać jak 10 letni chłopiec ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
będę zaglądać :)

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1119
ja takze będę, bo mam pupson też na celu, marzy mi się wieeeeeelki. zyczę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Dziękuję za wsparcie ! Przyda się :) dzisiaj mam dzień luzu ale na jutro planuje mega duży (pod względem ilości) trening :) jestem obecnie na wyjeździe i nie mam dostępu do hantli więc planuje na jutro sporą liczbę powtórzeń :) pozdrawiam i miłego dnia ! :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Piękny !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Witam ponownie :) wróciłam już z urlopu i ostro zabieram się za pracę nad pośladkami. Dzisiaj zaliczyłam 10 min trening Mel B dwukrotnie, Oraz masę innych ćwiczeń na te partie ciała. Wszystko odnotowałam w moim dzienniczku :) dodatkowo zaczęłam wspomagać się kreatyna. Na jutro przewiduje odpoczynek dla tyłeczka ale za to mięśnie brzucha się obudza ze swojego bezruchu :) pozdrawiam :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Jakby Ci to powiedzieć..od dvpy strony zaczynasz. Dosłownie i w przenośni...Mel B to nie prawdziwy trening, a na kreatynę to o wieeeeeeleeee za wcześnie. Nie umiesz normalnie jeść, a wcinasz proch.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-08-11 20:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Dzisiaj trening Mel B na nogi i brzuch + 100 przysiadow :) dodwtkowo abs na brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Hallo jest tu ktoś :P Nie bede zakładać nowego tematu bo nie dość że wyglądam tak samo, a nawet jeszcze chudsza jestem niż swoja poprzedniczka i też chce wielki zaddd :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Świetni8e, więc wiesz, co zrobić, żeby uzyskac pomoc.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Tylko pytanko, tu tam wrzucic wszystko? te zdjecia ankiete itp?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cardio

Następny temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

WHEY premium