SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
dziewczynka to ty jesteś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Daj więcej fotek(regulamin działu).
Dziwią mnie niektóre komentarze,bezinteresownie złośliwe.Masz już pewne podstawy i ciągle dużo pracy przed Tobą,ale znajdziesz w Galerii zdjęcia zarówno znacznie słabszych jak i dużo lepiej zbudowanych chłopaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
najlepsze bicepsy, na najszersze to drążek, drążek i jeszcze raz wiosło!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
weź się zacznij porzadnie podciagac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3374
podciąganie szerokim nachwytem i wiosłowanie, ciezkie wiosłowanie sztangą. chyba każdy wie ze to najlepsze cwiczenia na motyle???

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757
Ale mnie denerwują ziomki co wstawiają ten obrazek ze zwiększeniem masy.. A co do ciebie moim zdaniem jesteś na dobrej drodze bo na początku miałem podobne plecy ;D hehe Najszerszy mógłbyś poprawić a poza tym to ćwicz na mase, robisz martwy??

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
nie ma zle, jak na 16 lat ;) pyerdol zlosliwcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
dzieki dzieki ;) wlasnie teraz zaczynam na się na drązku podciągać martwego robię ';)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
więc tak ja proponuje wiosła na wąskim chwycie a potem na szerokim ale bardzo szerokim ;P zakladasz ciężar i do brzucha dociągasz sztangę przytrzymujesz trochę i załóż taki ciężar żebyś robił po 15 powtórzeń jak zrobisz serie od razu bierzesz i zmniejszasz ciężar i do******lasz plecy tak jak byś robił 2 ćwiczenia w jednej serii, oczywiście drążek ale podciągaj się siłą mięśni a nie ruchem wymachowym i tak samo jak przy kazdym powturzeniu zatrzymaj się na wysokości brody i przytrzymaj chwile ja tak trenuje i nie narzekam na najszersze jak wiadomo plecy trenuje się prawie przy każdym treningu napewno rozbudowa najszerszego pomoże Ci w ciskaniu na ławeczce na klatę. jeszcze długa droga przed Tobą za wcześnie na fotki takie moje zdanie trenuj solidnie i na treningach myśl tylko o swoich mięśniach jak je budować tylko wtedy zobaczysz szybkie rezultaty i przerwy po miedzy seriami nie 5 min tylko 2 min tak żeby mięśnie były cały czas spuchnięte. pozdrawiam :)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
sorry że spamuje ale zapomniałem dodać że wiosła podchwytem najlepiej :)

NO PAIN NO GAIN!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny - kufer88

Następny temat

Ciężarowiec

WHEY premium