SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wg uznania, można dłużej. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ok,dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ok, jutro ćwiczę tylko boję się o moje kolana ;/ Jakoś 1,5roku temu miałem kontuzje prawego kolana,ortopeda szpitalny powiedział że wsyzstko jest Ok tylko jak boli smarowac czyms wygrzewajacym i tyle.. Nie wydaje mi sie zeby to wystarczylo ale lekarz tak powiedzial wiec dalem sobie spokoj, bolalo smarowalem. Jakos 3-5lat temu(nie pamietam dokladnie) w lewe kolano mialem wbity kamien, troche nizej niz lekotka(jesli rozumiem pojecie lekotka) wyciagnalem kamien, pojechalem z mama do szpitala cos tam porobili badan(przeswietlenie) powiedzieli to samo co ortopeda>.< W lewym kolanie ciagle mi strzela przy przysiadach/rowerkach/jakim kolwiek zginaniu kolana(procz biegania/chodzenai itp.),czasem mnie poboli i przestanie, zas prawe jak sie uderze o taka "gorke" powiedzmy pod lekotka to tak boli... albo jak sie w to uderze itp. Ostatnio(od 2/3 tygodni) boli po przebudzeniu jak schodze ze schodow czuje takie dziwne uczucie w kolanach jakbym wazyl tone ;D Wie ktos moze co moze byc z kolanami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
@limit znakow Moze trzeba sie przejechac do jakiegos lekarza? Dodam ze w dziecinstwie(w wieku 2-2,5lat) znow mialem cos z kolanami, lekarz wtedy tluamczyl sie tym ze rosne i stawy mnie bola, wiec nwm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Uff po treningu! Chyba bardzo z forma spadlem jak zaczelo mna trzasc w pompkach tak do konca nie moglo przestac >.< Wiec mysle odpuscic sobie te pompki iz:
-robilem je nie technicznie-powod-za slaby jeszcze ;f
-nie zrobilem ich do konca
-trzesie mnie jak cholera-,-
pompki w podporze tylem tez ostro przesadzilem chyba ;D ciezko było ale zrobilem.
Juz po treningu ale jeszcze mnie troche trzesie ;D Zaraz zrobie sobie rozciaganie i powinno byc Ok.
Jak myslicie na co zamienic te pompki?
Aaa drazek juz doszedl ;> Zamontuje jutro/pojutrze ;D Bo musze jeszcze deseczki do futryny jakos przykrecic bo nie jest zbyt wymiarowy, a wole go nie rozkrecac bardziej niz jest bo spadne i tyle tego bedzie a tam gdzie go montuje jest dosc wysoki prog Czy go normalnie rozkrecic? Tam mu brakuje jakies 5-7cm.
I jak zrobic ten przyrzad do "nawijania ciezaru na sznurek"?
Z gory dziekuje za odpowiedz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Rośniesz, będą Cię boleć stawy. To normalne. Mój kuzyn tak szybko rósł, że przez miesiąc z bólu z łóżka nie wychodził. Ale możesz jechać do lekarza na pewno nie zaszkodzi.

Zostaw te pompki. To że tobą potrzęsie to nic strasznego.
Zrób te deseczki.
Zrób z: kijek, linka i butelka.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ile mniej wiecej m kijek i linka ?A to nie jade nigdzie ;D Panstwowka powie to samo a prywatne wizyty drogie ;D A te pompki to ciezko ida powiem szczerze ;D ledwo ledwo robie, ale zostawie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
kijek z 40cm, a linka z metr

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Jutro zrobie jak znajde linke i kijek taki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka, doradzcie mi czy taki trening jest dobry dla mnie ? mam 1,87m i waze 78kg . gralem przez 5 lat w reke i teraz juz gram 8 rok w kosza,wiec nie mam problemow kondycyjnych,mam mocne nogi ale nad reszta chcialbym popracowac,czasem machalem z kolega hantlami na rozne partie ale chce teraz tak konkretnie sie wycwiczyc. znalazlem taka apke na tel i ma ona 6 tygodniowy program po ktorym powinienem robic: okolo 100 pompek, 200 brzuszkow, 200 przysiadow i ok 40 podciagniec, poziom zaawansowania cwiczen ustalam sam, bo podaje ile powtorzen wykonuje optymalnie i teraz tak: cwiczy sie w poniedzialki srody i piatki,nie ma wzmianki o diecie co jest dziwne, sam program z pierwszego dnia wyglada tak: pompki: 10, 12, 9,9, 12+ , podobnie z reszta,wraz z uplywem dni i tygodni liczby w tych cwiczeniach sie zgadzaja.troche to dla mnie watpliwe, pomozcie i ocencie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybitnie domowe warunki

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium