SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do gruntownej, waszej oceny !@##

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4969

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17 lat

Waga

73 kg

Wzrost

183 cm

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

Dwa miesiące

Uprawiane inne sporty

Różnorodnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia domowa. Podstawowy sprzęt

Dieta

Staram się przestrzegać podstawowych zasad. Dieta na masę.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
Witam. Podana ilość kg, to tylko przykład, dobiorę ciężar do własnych możliwości. Dziękuje za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz tylko 3 dni treningowe? Połączenie nogi + barki na pewno odpada. Robiłeś jakiś plan wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
Dlaczego nie może być nóg + barki? Robiłem, ale poprawiłem go, tamten miałem bardzo słaby. Miałem ogólnorozwojony przed dwa miesiące, a teraz chcialem już na partię. A trzy dni mam, ponieważ nie wiem , czy znajdę więcej czasu na trening w tygodniu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bo nogi to połowa ciała i w takim splicie lepiej je zrobić w osobny dzień treningowy. Skoro masz 3 dni tylko to proponowałbym jakiś podział typu push/pull czy góra/dół, przykładowe plany znajdziesz w postach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
A jeżeli chodzi o resztę to dobrze jest? Chodzi mi o poniedziałek i śrdodę. Dobór ćwiczeń, ilość serii i powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie, nie jest dobrze. Łączysz plany [chodzi o podciąganie], zła kolejność, jakieś pompki w klacie, brzuch to już w ogóle wielka przesada, unikaj ABSów i tego typu programów. Podciąganie do brody to bardzo szkodliwe ćwiczenie, szczególnie wąskim chwytem, nie ma nic na tył uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
czym mogę zastąpić pompki i podciąganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Podciąganie niczym, rób je tylko nie mieszaj planów, rób normalnie. A te pompki to jest tyle ćwiczeń, praktycznie cały atlas, najlepiej jakimś wyciskaniem. Jest sporo błędów w tym planie, głownym jest połączenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
Ale wytłumacz mi jakie jest złe połączenie. Ja wstawiłem mój plan, aby ktoś pomógł Mi go poprawić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jakim typowym ćwiczeniem mogę zastąpić pompki, dopowiem jeszcze, że mam do dyspozycji prosty sprzęt domowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jest złe połączenie nogi + barki a dlaczego to pisalem wyżej. Podałem alternatywy do tego podziału. Masz cały atlas odnośnie ćwiczeń na klatę, może być nawet wyciskanie sztangielek jako drugie ćwiczenie, wystarczyło naprawdę zaglądnąć do atlasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 695
Martwy ciąg zastąpiłem "dzień dobry", a i mam zamiar zastąpić pompki innym ćwiczeniem. Dziekuje za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu. :)

Następny temat

[BLOG] 'Nowoczesny trening silowy'- Ian-a Kinga

WHEY premium