SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan prosba o opinie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
Witam pragnę się podzielić moim nowym planem i prośba o sugestie większość czasu na siłowni stosowałem plany na masę jednak teraz chciałbym troskę zdefiniować mięsnie (wyrzeźbić) dodam ze mam 173 wzrostu i 83 kg wagi cwicze od 3/4 lat.
Mój plan jest 3 dniowy
Poniedziałek

Kltaka:
Ławka pozioma: 4 serie po 12/10/10/10 powtórzeń
Ławka skośna: 3 serie po 10,10,8 pow.
Rozpiętki na ławce poziomej: 5 serii po 12,12,10,10 pow.
Rozpiętki na ławce skośnej: 5 serii po 12,10,10,8 pow.
Biceps:
Unoszenie ramion ze sztangą na stojąco: 5 serii po 12/10/10/8/8 powtórzeń
Unoszenie przedramienia ze sztangielkami na skośnej ławce: 4 serie po 10/10/10/10 pow.
Przemienne unoszenie przedramion ze sztangielkami: po 4 serie na każdą ręke po 12,12,10,10 pow.
Ćwiczenia na modlitewniku: 4 serie po 10,10,10,8 pow.

Środa
Plecy:
Wiosłowanie ze sztanga w opadzie tułowia: 4 serie po 12/12/12/12 pow.
Unoszenie hantli naprzemian w opadzie z noga trzymana na ławce: po 4 serie na każdą ręke po 12/12/10/10 pow. - zobacz porady dotyczące treningu pleców
Triceps:
Francuskie wyciskanie hantla zza głowy jednorącz: 4 serie po 12 powtórzeń.
Francuskie wyciskanie sztangi (gryf łamany) na leżąco zza głowy: 4 serie po 12/12/10.8 pow.
Francuskie wyciskanie sztangi zza głowy na siedząco zza głowy: 4 serie po 12,12,10,10 pow.(zobacz ćwiczenie w opadzie)
Przedramie:
Unoszenie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem: 2 serie po 15 powtórzeń
Zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem: 2 serie po 15 pow.
Zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną nachwytem: 2 serie po 15 pow.

Piątek
Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy na siedząco 5 serii po 10/10/10/8/8 powtórzeń
Wyciskanie sztangi z przed głowy 5 serii po 12/12/10/10/8 pow.
Wznosy sztangielek bokiem stojąc: 4 serie po 10/10/10/8 pow.
Kaptury:
Podciąganie gryfu wzdłuż tułowia do brody: 6 serii po 12 pow.
Podciąganie na drążku w szerokim chwycie: 2 serie po 10 pow.
Podciaganie na drążku w wąskim chwycie: 2 serie po 10 pow.

dodatkowo w wtorki nogi plus basen i sałna natomiast w czwartek i sobote rower ok 1,5 h
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ankieta ma przecież znacznie więcej pozycji... patrząc nawet na to już widać, ze nogi[jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, ze tylna część jest płaska] powinieneś raczej wysunąć na czoło jeśli chodzi o priorytety bo są chyba słabszą Twoja stroną

uzupełnij resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Plan jest 3 dniowy a we wtorek robisz nogi czyli jednak 4 dniowy?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Wypełnij ankietę z podwieszonych albo temat leci w piach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Piszesz, ze twoj plan jest 3-dniowy, a dalej mowisz, ze we wtorek "dodatkowo trenujesz nogi". Wiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
tak nogi osobno a jak reszta oki oczywiście plus dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
A treningu nog nie rozpisales, poniewaz...?

Przypominam takze o wypelnieniu obowiazkowej ankiety, bo chyba Ci to umknelo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
Powiem szczerze ze nogi są dla mnie na 2 miejscu bardziej teraz zależy mi na zrzuceniu tego ciałka ze mnie ponieważ zauważyłem ze moje mięsnie się ulały . a ta ankieta to dokładnie gdzie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Za zrzucenie balastu odpowiada dieta, a mówienie że połowa ciała jest dla ciebie na drugim miejscu to trochę nie na miejscu - utnij sobie lewą rękę bo po co ci? skoro prawej używasz.. Trening nóg jest najcięższym bym powiedział i też najwięcej kcal możesz na nim przepalić.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
ok ale ogólnie co powiecie na temat planu bo to istotne dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Juz chyba trzeci albo czwarty raz prosimy - wypelnij ankiete i rozpisz trening nog.

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw... ciężkie sobie wyznaczyłeś zadanie; zredukować tłuszcz a nie używać do tego nóg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osobny trening brzucha

Następny temat

Motyle

WHEY premium