SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na siłę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez metrowiec z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam wszystkich! Mam taka prosbe. Czy ktos moglby ulozyc mi plan na sile? Czytalem wiele postow w archiwum, ale nic konkretnego nie znalazlem, bo plan musi byc ulozony indywidualnie pod dana osobe, wiec nie moge cwiczyc planem ulozonym dla innej osoby. Napisze cos o sobie. Mam 21 lat, waze 85kg. Przes ostatnie 3, 4 miesiace rzezbilem sie. W zime waze przewaznie ok 95kg. Moj staz treningowy to 6 lat. Cwicze regularnie 4 razy w tygodniu. Co 4, 5 tygodni robie regeneracje. Z suplementacji stosuje caly rok bialko, a co kilka miesiecy kreatyne. Cwicze na silowni w domu. Mam do dyspozycji sztange dlugo prosta, krotka, lamana, hantle, modlitewnik, wolne ciezary i drazek. Raz w tygodniu bede mial od pazdziernika dostep do profesionalnej silowni. Pozostale dni treningowe bede robil w domowej silce. Bylbym wdzieczny, gdyby ktos pomogl mi w ulozeniu planu. Jesli czegos o sobie nie napisalem jeszcze to powiedzcie czego. Prosze o pomoc.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ten dzial !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Jak czytalem inne posty w ktorych ludzie prosili o plany na sile to z dzialu trening odsylali to dzialu strongman, wiec juz nie wiem gdzie mam pisac

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Heh. No dobra o co Ci dokładnie chodzi ? Ogólny wzrost siły ? Wyciskanie na klate ? Wzrost siły z zachowaniem obecnej wagi? Wzrost siły i bez znaczenia jest wygląd kulturysty ? Dokładnie co Cie interesuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
Demon3 poproś o pomoc Lubomira.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Chodzi mi o trening na sile, przede wszystkim na klate. Nie koniecznie bez przyrostu masy. Gdyby masa przy tym nieco przyszla to by bylo jeszcze lepiej.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Jesli tu mi chlopaki nie pomoga to zapytam Lubomira

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
No to kolego trzeba z tym było walić do działu trójboju. Masz tu linka do niezłego planu i obczaj inne posty w tym dziale

https://www.sfd.pl/temat161941/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dzieki Panalbin. Zaraz przejrze ten program.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Chetnie sprobuje tego programu. Mam tylko pare pytan. Rozumiem, ze IV trening to nogi? Czy moglbys podac mi jeszcze trening tej partii? Nogi bede robil na porzadnej silce, gdzie sa suwnice itp. Pozostale dni bede robil w domu, na silce w piwnicy. Bede musial pare cwiczen zamienic, bo nie dysponuje takim sprzetem. Konkretnie chodzi mi o: prostowanie ramion na wyciagu (tricepsy) i wioslowanie na wyciagu poziomym (plecy). Reszte zrobie bez problemu. Jakie cwiczenia robic zamiast tych dwoch. Czy na plecy moge np. zrobic drazek, a zamiast wyciagu na triceps zrobic go hantelkiem? Czy treningi moge rozlozyc w ten sposob, ze:
1 dzien: I trening
2 dzien: nogi
3 dzien: przerwa
4 dzien: II trening
5 dzien: III trening
Moze tak byc? Czy klatka zregeneruje mi sie przez te 2 dni odpoczynku? Czy inaczej rozlozyc treningi? Prosze jeszcze o te ostatnie porady.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Mam jeszcze ostatnie pytanie. Ile czasu powinienem robic ten trening? Czy moge np.5 tygodni, potem tydzien regeneacji i tak w kolko, czy jakos inaczej. Slicznie prosze o odpowiedzi na moje pytania.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla poczatkującego

Następny temat

Sauna a silownia

WHEY premium