SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na masę + kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 789
Kuro: Takie samo zdanie mam o tych wszystkich wspomagaczach;)
Dariusz: o ktorym planie konkretnie mowisz? :D

Zmieniony przez - Rozii w dniu 2012-11-11 22:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
o planie Genga - Twój też jest ok, ale Genga lepszy wg mnie.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 789
tyle, że bardziej zalezy mi na masie a to jest trening pod sw, a co za tym idzie forsuje te miesnie, ktore najciezej pracuja na treningach kickboxingu. Martwie sie czy to wytrzymam bo i tak mam spore zakwasy po treningach, co dopiero jesli cwiczylbym te same partie na siłce :D Cóż no, dochodze do wniosku, ze jesli bedzie dieta, regularnosc w treningach i regeneracja to jednym czy drugim planem coś osiągnę ;) dzięki wszystkim za pomoc, jesli ktos chce wnieść jeszcze coś nowego do tematu to zachęcam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A tak BDW. - napisz cos o sobie. Tzn. ile wazysz i jaki wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 789
193cm wzrostu i ledwie 80kg wagi , rocznik 93 ;] Jeszcze w marcu ważyłem 90kg i zaczynało to wyglądać przyzwoicie (jeśli chodzi o posępy i wizualnie, bo ciężary mimo wspomnianych postępów dość małe). W sumie 10kg wagi a roznica miedzy tym co było na wiosne a tym co jest teraz - mega zmiana in minus ;p

Przy okazji jesli ktos chciałby pomoc, nie moge sie zdecydowac czy trenowac swoim planem ktory podalem na poczatku czy tym ktory podal geng. Mysle ze przydałoby sie cos zmienic w jednym lub drugim i dopiero zaczalbym ktoregos uzywac. jakies pomysły?

Zmieniony przez - Rozii w dniu 2012-11-11 23:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Najlepiej na twoim miejscu bym się zdecydował co chcesz robić. Czy chcesz wyglądać dobrze- zajmij się kulturystyką kb potraktuj jako trening aerobowy czy chcesz ćwiczyć kb z poważniejszymi planami--trening na siłowni potraktuj jako trening wytrzymałościowy/siłowy.
Niestety jeśli kb jest dla Ciebie priorytetem to muszę cię zmartwić ale treningi sportów walki 2x w tygodniu to bardzo mało. Wejdź w link który podał Geng i poszukaj czegoś dla siebie ewentualnie weź ten plan. Nie ma co się brać samemu za układanie planów bo można tylko problemów sobie narobić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Rozii
tyle, że bardziej zalezy mi na masie a to jest trening pod sw, a co za tym idzie forsuje te miesnie, ktore najciezej pracuja na treningach kickboxingu. Martwie sie czy to wytrzymam bo i tak mam spore zakwasy po treningach, co dopiero jesli cwiczylbym te same partie na siłce :D Cóż no, dochodze do wniosku, ze jesli bedzie dieta, regularnosc w treningach i regeneracja to jednym czy drugim planem coś osiągnę ;) dzięki wszystkim za pomoc, jesli ktos chce wnieść jeszcze coś nowego do tematu to zachęcam ;)


To możesz robić po mniej serii, czy powtórzeń na siłowni - ale robić te ćwiczenia co podał Geng. musisz dopasować pod siebie

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
Rozii , widze ze geng tez odiwedził ten temat i znowu napisał głupoty pewnie skopiowane z google;d
słuchaj od kilku lat godze siłke ze sw wiadomo nie jest łatwo i masa nie pójdzie tak szybko jak u goscia który tylko chodzi na siłownie, rozmawiałem o tym z trenerem , i czytałem plany treningowe innego trenera który w dniach wolnych od sw cwiczy normalnym splitem 12/10/8/8 dla podtrzymania masy i działa ! sam tak cwicze i działa ! jeżeli jest zasój tzw stagnacja możesz spróbowac NADAL cwiczyc splitem i NADAL dokładac ciezary po każdej serii tylko zaczac od mniejszych obciążen i robic koło 20 powtórzeń, i na pewno pójdzie tylko trzeba troche wytrwałości. pod sztuki walki wystarczy niektóre cwiczenia tylko pod siebie robic, bo wiadomo nie mówimy tu teraz o tobie jako o zawodniuku walczącym na ringu tylko o osobie która chce byc lepsza w obu przypadkach-siłownia i sw, przykładem takiego cwiczenia moze byc np. wyciskanie sztangi ustawionej pionowo w kącie gdzie ciężar jest nałożony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
na stronę która wyciskasz. z czasem mięsnie powinny sie do tego przyzwyczaic, osoby piszace w tym dziale wiedza tylko jakie sa cwiczenia pod sztuki walki a nie wiedza jak one strikte działaja, wiec ich wypowiedzi nie sa zbyt wiele warte, ja ci mówie jak jest w rzeczywistości.

Zmieniony przez - yo5 w dniu 2012-11-12 19:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
yo5
przykładem takiego cwiczenia moze byc np. wyciskanie sztangi ustawionej pionowo w kącie gdzie ciężar jest nałożony



No, no. Rzeczywiscie sami amatorzy tutaj.
Pokazcie mi speca co ogarnia to cwiczenie.

Wyciskanie ustawionej pionowo sztangi...

Mistrzu - a mozesz wkleic jakis filmik z youtube z tym magicznym cwiczeniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diablo vs Mormeck - kontrakt podpisany

Następny temat

DT MrSoon- Powoli do celu.

WHEY premium