SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do ułożenia, proszę o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Witam forumowiczów. Chciałbym ułożyć plan dla siebie, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Mam dostęp do siłowni w wymiarze trzech godzin tygodniowo, ale mam też sztangielki i drążek w domu. Nie wiem jaki dokładnie mam cel treningowy, ale raczej aby nabrać masy. Jestem szczupły, raczej "umięśniony", jeżeli można to tak ująć. Chciałbym uniknąć komentarzy typu: "Jesteś jeszcze za młody, poczekaj jeszcze..." itp., już przez to przechodziłem. Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 13

Waga: 75

Wzrost: 182

Cel treningowy: masa/siła

Staż treningowy na słowni: 6 m-cy

Uprawiane inne sporty: w tej chwili nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia (3 godz. tyg.)

Dieta: Staram się jeść dożo białka i węglowodanów ("Wiem co jem")

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
gdzie ty trenowałeś te pół roku ? na profesjonalnej siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Tzn. mam dostęp do szkolnej siłowni, jest ona dobrze wyposażona, ale co to ma do rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Poćwicz w domu, drążek się przyda.

Poszukaj treningu ACT/domatora na forum.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
Chciałbym uniknąć komentarzy typu: "Jesteś jeszcze za młody, poczekaj jeszcze..." itp., już przez to przechodziłem. Proszę o możliwie szybką odpowiedź. masz możliwie szybką dopowiedz ... jesli masz drążek i hantelki w domu to tam rób swoje wypociny, jestes za młody na to wejs sie za trening domatora wytrzymałościowy a szczególnie DRĄŻEK nic Cie tak nie rozbuduje jak ON:) i ćwicz sobie na wuef-ie. Start w tak młodym wieku może sie wiazać z meta w bardzo młodym stażu... tylko dobrze doradzam pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje planu

Następny temat

trening na wzmocnienie i naprawe barkow

WHEY premium