SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny -sogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2999

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
Ułożyłem coś mniej więcej na wzór FBW z mocniejszym kickiem bez opier.dalania sie. Jestem ciekaw opinii.

a więc tak:

Poniedziałek: SERIA "A"

Klatka:

płaska
rozpiętki
poręcze

Barki:

Wyciskanie zza głowy
Unoszenie ramion ze sztangą

Tric:

Wyciskanie francuskie w leżeniu
Pompki w podporze tyłem

Wtorek: SERIA "B"

Plecy:

podciąganie w podchwycie
wiosłowanie w opadzie

Nogi:

prostowanie nóg w siadzie
wspięcie na palcach w staniu
wspięcia odwrotne

Bic:

Uginanie na modlitewniku
Uginanie w chwycie młotkowym

Sroda: SERIA "C"

Brzuch:

Skłony w leżeniu płasko
Unoszenie nóg w zwisie na drążku
skłony w zwisie przewrotnym

Czwartek: SERIA "A"
Piątek: SERIA "B"
Sobota: SERIA "C"

Niedziela wolne =D

Ten trening musi być nieco specyficzny.Starałem sie dobrać ćwiczenia jak najmniej obciążające kręgosłup i nogi ale nie omijając tych partii. Interesuje mnie wasza ogólna opinia i ile dać serii i powtórzeń bo jak widać jest to tylko zarys ogólny całego treningu . Czekam na sensowne rady.Pzdr.

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
wiem wiem ale jednak statystyki mówią co innego amatorscy kulturyści zazwyczaj różnią sie wzrostem od osób niećwiczących :/
taki info dostałem od pewnego bardzo dobrego lekarza. Jeżeli możesz to zarzuć swoja propozycje ale jednak bez tych najważniejszych ćwiczeń czyli martwy ciąg itp no które nie obciążają zbytnio kręgosłupa

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja bym dał brzuch do A i B a C odpuścił i wtedy treningi 4x w tygodniu No a ilość serii i powtórzń musiałbyś dobrać według swoich potrzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Klatka:

płaska
rozpiętki /skos głową do góryporęcze

Barki:

Wyciskanie zza głowy - jeśli nie zamierzasz obciążać kręgosłupa,rób wszelkiego rodzaju unoszenia,a nie wyciskiUnoszenie ramion ze sztangą

Tric:

Wyciskanie francuskie w leżeniu
Pompki w podporze tyłem

Wtorek: SERIA "B"

Plecy:

podciąganie w podchwycie
wiosłowanie w opadzie
Unoszenie tułowia z leżenia przodem

Nogi:

prostowanie nóg w siadzie-do czego Ci to ćwiczenie?Rzeźbę robisz?wyciskanie nogami na suwnicy
wspięcie na palcach w staniu-wykorzystaj suwnicę do wyciskania lub rób "ośle wspięcia"wspięcia odwrotne
Bic:

Uginanie na modlitewniku
Uginanie w chwycie młotkowym

Sroda: SERIA "C"

Brzuch:

Skłony w leżeniu płasko
Unoszenie nóg w zwisie na drążku
skłony w zwisie przewrotnym



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-14 07:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
rozpiętki / skos głową do góry poręcze

ocb ? i czemu daleś ukośnik ? co mam to robić na przemian ?

odnośnie suwnicy to ćwicze u siebie na siłce także jest to niemożliwe staram sie wykorzystać to co mam

odnośnie barków to uważam że nie da sie ominąc tego cwiczenia aby jakoś ruszyć bary

mile widziane rady odnośnie właśnie ilosci powtórzeń i serii bo nie bardzo sie orientuje jak dobrze poruszyc poszczególne partie

i nie lapie dokłądnie jak wygląda to ostatnie ćwiczenie co dorzuciłes do pleców :/ <--chyba już wiem


Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-12-14 08:48:27

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
a co do brzucha to obawiam sie że nie dam już rady go porządnie wykonać...a jeszcze co do tego wyciskania na bary to kazdorazowo po treningu bedzie zwisanie za nogi

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ukośnik nic nie znaczy,chciałem odzielić po prostu ćwiczenia.Liczba powtórzeń optymalna do rozwoju mięśni,jest zróżnicowana dla każdej partii mięśni.Wszystko zależy od tego,jaki typ włókien przeważa w danej grupie mięśniowej i u każdego może być inna.Sugeruję szukać zakresu powtórzeń,dla każdej grupy osobno.Np.barki mogą świetnie zareagować na stosunkowo nie wielkie obciążenia,dużą liczbę powtórzeń i krótkie przerwy wypoczynkowe,natomiast klatka piersiowa na mega ciężar,długie przerwy i krótkie serie.Jeśli nauczysz się trenować każdą grupę osobno,zbudujesz wspaniałe ciało

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-14 10:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
to jakiś wstęp z animala ? dzięki za rade bardzo mi pomogłeś

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie,to tekst mojego autorstwa.Cieszę się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
dobry plan teraz wyszedl
nie zapominj o sogach
zaglosowalem

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-12-15 00:06:56

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
to kurva zmowa musi mnie wyje.bać

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
narazie 75% ze dalej bedziesz taki jak jestes-czytaj leszcz

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań :)

Następny temat

co jest z moimi plecami??:(:(:(

WHEY premium