SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny -sogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3001

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
nie liczy sie bo głosowałeś z 3 kont

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
a ten jeden glos ze cie wypedoli z butow to pewnie twoj,hehe juz tak niestety zostanie,-1 glos

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
-cortez-
wy***ie cie,ale....w kosmos!
jesli plan nie zawiera ciezkich cwiczen na nogi i grzbiet-to juz na dzien dobry jest luzacki.

drugi koles tez blysnal-cwiczenia izolowane w miejsce zlozonych.
rece opadaja.
widze,ze wam jeszcze nalecialosci splitowe pozostaly.
budowanie ciala nie polega na przecwiczeniu wszystkich miesni z atlasu anatomii.

pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
mowisz ze kto zle napisal Bodyline?i co to sa nalecialosci splitowe

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-12-15 01:33:18

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
hard odnośnie ćwiczeń grzbietu i nóg to nie chce robić ostrych treningów ,gdyż jestem jeszcze w fazie wzrostu ze tak powiem i nie chce tego zakończyć to tak po krótce ,ale nie chce również pomijać tych partii. BL zna mnie jako tako i myśle że wybierając takie a nie inne ćwiczenia miał na uwadze to co wymieniłem wyżej i nie wydaje mi się aby sie mylił chociażby z racji swego zawodu i doświadczenia. Kolejna sprawa to to ze ćwicze u siebie wiec dostęp do sprzętu to kolejne ograniczenie. Jeżeli masz do zaproponowania jakieś ciekawe zmiany to dawaj wszelkie rady mile widziane

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587

Szkoda,że nie udało mi się zabłysnąć
Trol walczysz o każdy dodatkowy cm. wzrostu,a ja nie napisałem Ci,żebyś robił wyciski zza karku,martwe ciągi i przysiady,które nota bene są IMO najwartościowszymi ćwiczeniami,w kwestii budowania.
Co ja wiem o zabijaniu...



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-15 09:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Nie no nie mam zadnych zastzrzen co do planu mi sie podoba...teraz tylko cwicz i rosnij..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trol,tu masz program do budowania,jeśli zdecydujesz się,że mięcho ważniejsze niż wzrost
A.Przysiad ze sztangą
A.Martwy ciąg
A.Podciąganie sztangi w opadzie tułowia
A.Podciąganie sztangi wzdłóż tułowia
A. Zginanie ramion ze sztangą
****************************************
B.Wyciskanie sztangi leżąc
B.Wyciskanie sztangi siedząc lub stojąc
B.Pompki na poręczach
B. Wspięcia na palce stojąc
B.Spięcia proste
Trening trzy razy w tygodniu(A-B-A-B itd.).Micha 5 razy dziennie,z nadwyżką 500kcal.Duże obciążenia.Sen opór,jak się da.I rośniesz w masę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
A.Przysiad ze sztangą
A.Martwy ciąg
A.Podciąganie sztangi w opadzie tułowia
A.Podciąganie sztangi wzdłóż tułowia
A. Zginanie ramion ze sztangą
****************************************
B.Wyciskanie sztangi leżąc
B.Wyciskanie sztangi siedząc lub stojąc
B.Pompki na poręczach
B. Wspięcia na palce stojąc
B.Spięcia proste

Trening trzy razy w tygodniu(A-B-A-B itd.).Micha 5 razy dziennie,z nadwyżką 500kcal.Duże obciążenia.Sen opór,jak się da.I rośniesz w masę



BL...podstawowe cwiczenia , nadwyzka w diecie ..prosto i na bank skutecznie w taki sposob nie bedziesz musial kombinowac

zdr.
p.s. wiadomo co wybralem w ankiecie

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
wzrost priorytet ichu.j nigdy z tego nie zrezygnuje co mi z dużej masy widziałeś umięśnione nogi kucyka ,i co podobają Ci sie bo mi nie bardzo te ćwiczenie nie tyle będą samymi ćwiczeniami co przygotowaniem do dalszego etapu ,może kiedyś zaczne to ćwiczyć więc uważam ze nie warto pomijać tych partii niech chociaz bedą w ruchu. Barki postaram się zmęczyć małym ciężarem i tak po każdym treningu będe zwisał za nogi. Uważam że to lepsze niż unikać cwiczeń przynajmniej hormony bedą bardziej aktywne . czekam jeszcze na propozycje hard'a zobaczymy co potrafi ,a ankiete żeście zje.bali

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań :)

Następny temat

co jest z moimi plecami??:(:(:(

WHEY premium