SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć. Czy plan jest dobry dla początkującego ? (jest to plan FBW) Plan ułożyłem sam i dobrałem ćwiczenia które najbardziej mi odpowiadają. Sprzęt jaki mam to hantle i ławka prosta. Ile robić powtórzeń ? Tak wiem że są 2 ćwiczenia na klatkę ale mam troszkę wystające żebra po prawej stronie i chcę szybko to zakryć :)
Nogi: Przysiady z hantlami
Plecy: Wiosłowanie hantlami
Klata: Wyciskanie hantli płasko
Rozpiętki na ławce poziomej
Barki: Wyciskanie hantli siedząc
Triceps: Pompki w podporze tyłem
Biceps: Uginanie ramion stojąc z hantlami
Łydki: Wspięcia na palce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
Sory bo nie dotczytałem rozpiętek ;)nMyśle że nawet w treningu FBW warto robić na NIEKTÓRE partie po dwa ćwiczenia, mysle ze dodanie wykroków ze sztangielkami było by dobre no i własnie ten martwy ciąg, ale nie wiem czy masz wystarczająco duzo obciązenia pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Witaj. Szkoda, że nie masz sztangi, bo zdecydowanie brakuje mi to martwego ciągu, aczkolwiek kiedyś znalazłem coś takiego - http://www.exrx.net/WeightExercises/ErectorSpinae/DBStraightLegDeadlift.html, jednak z tego co wiem to wersja zdecydowanie trudniejsza niż wersja klasyczna ze sztanga, więc uważaj. Co do klatki to mimo wszystko dałbym tylko jedno ćwiczenie, bo odstające żebra to bardziej kwestia diety niż ćwiczeń. Reszta wygląda całkiem w porządku. Po treningu dawaj na przemian łydki- brzuch, tzn. jeśli w poniedziałek były łydki, to w środe brzuch, a w piatek łydki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogę otworzyć tego linku. Ok na klatkę dam jedno ćwiczenie Wyciskanie hantli płasko. Czy mogę cały plan ćwiczyć w poniedziałek, środę i piątek ? Czym mogę jakoś zastąpić Martwy ciąg ?


Zmieniony przez - Koserx w dniu 2015-08-25 14:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
http://www.exrx.net/WeightExercises/ErectorSpinae/DBStraightLegDeadlift.html - teraz jest dobrze :) Tak, tak nawet powinieneś ćwiczyć. Nie da się w stu procentach zastąpić martwego ciągu, mógłbyś spróbować tzw. ,,dzień dobry" , ale po pierwsze to nie to samo co mc, a po drugie nie masz sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc co powinienem zrobić z tym Martwym ciągiem ? Póki co nie mogę kupić sztangi. Co to ćwiczenia z linku, skoro to nie to samo to raczej nie będę tego robił gdyż nie chcę sobie zrobić krzywdy gdy np. źle będę je wykonywał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Pompki w podporze tyłem mogę zamienić na wyciskanie francuskie sztangielki oburącz siedząc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Możesz.

Jednak z czasem konieczne będzie dokupienie sztangi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie nie mogę dokupić sprzętu. Z biegiem czasu dokupię sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronie220
Możesz.

Jednak z czasem konieczne będzie dokupienie sztangi.


a czy mogę zamienić na wyciskanie francuskie sztangielki oburącz leżąc ? Jest mi bardziej wygonie :) a siedząc jakoś zdaje mi się że źle robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
Spróbuj dodać jeszcze po jednym ćwiczeniu na każdą partie, rozpiętki, wykroki, uginanie młotkowe na biceps, ogólnie plan spoko powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
To jest fbw. Po co ma dodawać kolejne ćwiczenie na każdą partię ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki,suplementy na początek na siłowni ?

Następny temat

Zrzucenie brzuszka i zamiana tkanki tluszczowej na miesnie..

WHEY premium