SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 381

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

88

Wzrost

171

Cel treningowy

Śmiesznie i 75 kg na wadze

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące

Uprawiane inne sporty

Nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

IFYM 2200 kcal 190gB 53gT 210gW

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Nie

Zażywane suplementy

Żadne

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4
Witam serdecznie mam 15 lat 171 i 88 na wadze rok temu ucieszyłem juz na silownie i ogarniam podstawy czy ktoś mógłby ułożyć mi plan treningowy z którym zrzuce kilogramy i wyrobie masę mięśniową zależy mi na całej górze klatka plecy barki biceps triceps brzuch
Liczę na odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Ciężko to wszystko zrobić na raz czyli poprawić górę ciała poprzez dołożenie masy mięśniowej i spalenie tłuszczowej.
Masz napisane w ankiecie, że masz 2 miesiące stażu, a co robiłeś w tym czasie? Jakimś treningiem siłowym trenowałeś?
Jak wygląda technika wykonywanych podstawowych ćwiczeń i wyniki siłowe jeśli takie ćwiczenia wykonywałeś.
Nie wiem czy taka dieta jaką wybrałeś jest dla Ciebie optymalną wersją i na takiej niskiej kaloryce na pewno masy mięśniowej nie będziesz budował. Jeśli tłuszczu jest sporo to lepiej najpierw wyciąć co nieco.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
trzeba obrać realny cel, pewnie najpierw trzeba redukować, planów nie ukłądamy, mozemy coś doradzić, poprawić ale nie od zera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
przede wszystkim stan przed lustrem w bieliznie rzuc okien ma swoja sylwetke i zadaj sobie pytanie, czy jestem chudy i tzreba dolozyc miecha? czy jestem gruby i trzeba redukowac i dopiero idz w jednym, jedno okreslonym kierunku, jak bedziesz chcial osiagnac na raz wszystko to zazwyczaj nie wyjdzie z tego nic i tlumaczenia ze poczatkujacy, ze rekomp, ze to, ze tamto, ch**a prawda z tego wychodzi zazwyczaj, po co sobie utrudniac zycie, jak mozna szybko osiagnac efekt redukcyjny czy robic mase z glowa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - jak mądrze połączyć trening siłowy z innymi aktywnościami

Następny temat

Początek z siłownią, kilka pytań.

WHEY premium