SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy.Zapraszam

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Witam Panowie ! :D Chciałbym z wami popaść w dyskusję na temat dobrze ułożonego planu treningowego..a raczej pomoc przy jego układaniu.
Wzrost:171
Waga:60kg
Staż:2miesiące
Suplementacja:miesiąc temu Gainer Bolic.
Dieta:Będzie kiedy wszystko będę miał ułożone do kupy.

Z racji tego że w poniedziałek po 2 tygodniach przerwy wracam na siłke !
To chcę jakieś mieć plany..Fakt pracuje tam ''instruktor'' kulturystki ale jak on nie raz sam nie wie co mam robić to ja mu podziękowałem.
----------------------------------------------------------------------
Ćwiczyłbym 3x w tygodniu.Poniedziałek,środa,piątek.(Co drugi dzień jadę w domu z ABSII)
Moja propozycja--->
Poniedziałek:Klatka,barki,triceps
Środa:Plecy,Biceps
Piątek:Nogi,Brzuch
Teraz zaczyna się problem z doborem ćwiczeń...

PONIEDZIAŁEK !!!
Klata
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej stopniowo z ciężarem co 10kg(od ciężaru 10kg do mojego rekordu 50kg.)
2.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej ciężarem 7,5 strona |3x10|
Barki
1.Wyciskanie sztangielek.Dopasowałbym sobie odpowiedni ciężar.|4x10-12|
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę.Ciężar do dopasowania. |4x10-12|

Triceps
1.Wyciskanie wąsko gryfem.Ciężar do dopasowania.|4x6-12|
2.Wyciskanie Francuskie jednorącz sztangielek stojąc.Ciężar do dopasowania. Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami..
3.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc.Ciężar do dopasowania.|3-4x12-15|



ŚRODA !!!
Plecy
1.Podciąganie sztangi w opadzie.Ciężar do dopasowania.|4x6-12|
2.Podciąganie sztangielki w opadzie.Ciężar do dopasowania.|3-4x12-15|
3.Wioślarz.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
4.Ściąganie drążka do klatki.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
Biceps
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem.Ciężar do dopasowania.Niestety nie wiem jak z seriami i powtórzeniami..
2.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem(z 'supinacją' nadgarstków).Ciężar do dopasowania.|4x12|
3.Uginanie ramion z podchwytem stojąc-z rączką wyciągu.Ciężar do dopasowania.Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami...



PIĄTEK !!!
Nogi
1.Wypychanie ciężaru na suwnicy.Ciężar do dopasowania.|4x10-12|
2.Uginanie nóg w leżeniu.Ciężar do dopasowania.|4x12-20|
3.Wspięcia na palcach.Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami.
----------------------------------------------------------------------
Panowie liczę na wyrozumiałość jest to mój pierwszy plan.Proszę o szczerze komentarze co do tego i poprawki z doborem ćwiczeń seriami jak i powtórzeniami.Jeśli ktoś ma problem z rozszyfrowaniem podpisu ćwiczeń do dodam że korzystałem z tego:http://www.kulturystyka.pl/atlas/
I Jeszcze takie pytanko:Czy mogę dorzucić gdzieś kaptur i ćwiczenia na ramiona??Jeśli tak w jakie dni?. Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - bartaZ8 w dniu 2013-08-04 16:18:15

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rób triceps w poniedziałek, po klatce i barkach jest już tak dobity że wystarczy 1 ćwiczenie na niego w sumie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
PONIEDZIAŁEK !!!
Klata
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej stopniowo z ciężarem co 10kg(od ciężaru 10kg do mojego rekordu 50kg.)
2.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej ciężarem 7,5 strona |3x10| daj tutaj wyciskanie na skosie + rozpiętki
Barki
1.Wyciskanie sztangielek.Dopasowałbym sobie odpowiedni ciężar.|4x10-12|
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę.Ciężar do dopasowania. |4x10-12|
dodaj jeszcze unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia

Triceps
1.Wyciskanie wąsko gryfem.Ciężar do dopasowania.|4x6-12|
2.Wyciskanie Francuskie jednorącz sztangielek stojąc.Ciężar do dopasowania. Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami..
3.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc.Ciężar do dopasowania.|3-4x12-15| jedno ćwiczenie wyrzuć



ŚRODA !!!
Plecy
1.Podciąganie sztangi w opadzie.Ciężar do dopasowania.|4x6-12|
2.Podciąganie sztangielki w opadzie.Ciężar do dopasowania.|3-4x12-15|
3.Wioślarz.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
4.Ściąganie drążka do klatki.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
daj MC + podciągnie + wiosłowanie sztangą + ściąganie na prostych, możesz tutaj dorzucić szrugsy
Biceps
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem.Ciężar do dopasowania.Niestety nie wiem jak z seriami i powtórzeniami..
2.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem(z 'supinacją' nadgarstków).Ciężar do dopasowania.|4x12|
3.Uginanie ramion z podchwytem stojąc-z rączką wyciągu.Ciężar do dopasowania.Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami... zamień na młotki



PIĄTEK !!!
Nogi
1.Wypychanie ciężaru na suwnicy.Ciężar do dopasowania.|4x10-12|
2.Uginanie nóg w leżeniu.Ciężar do dopasowania.|4x12-20|
3.Wspięcia na palcach.Nie wiem jak z seriami i powtórzeniami.
na nogi daj przysiady + wykroki + prostowanie + uginanie + żuraw + wspięcie stojąc + wspięcia siedziąc

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Serie i powtórzenia są dobrze,.? :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na klatkę 3 ćwiczenia po 4 serie, powtórzenia 8-12, barki tak samo, triceps daj 2 ćwiczenia po 3/4 serie, plecy po 4 serie, biceps po 3, nogi po 3/4 serie 15-20 powtórzeń. Przedramiona dorzuć do bicepsa po 2 ćwiczenia po 3 serie 20-30 powtórzeń, łydki tak samo

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-08-04 18:59:23

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
W Bicepsie jedno ćwiczenie zamienić na młotki.?:) A i takie ćwiczenia mogę wykonywać cały czas bez zmiennie ?? Czy po 2 tygodniach zmieniać ?:D

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tak to ostatnie zamień na młotki, taki plan wykonuj cały czas i zmienisz tam po 8 tygodniach np.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Wielkie Dzięki koleszko ! :D Oczywiście SOG leci ! :>

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
ŚRODA !!!
Plecy
1.Podciąganie sztangi w opadzie.Ciężar do dopasowania.|4x6-12|
2.Podciąganie sztangielki w opadzie.Ciężar do dopasowania.|3-4x12-15|
3.Wioślarz.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
4.Ściąganie drążka do klatki.Ciężar do dopasowania.|4x12-15|
''daj MC + podciągnie + wiosłowanie sztangą + ściąganie na prostych, możesz tutaj dorzucić szrugsy'' To zamienić na to moje czy dorzucić to do tego co jest?

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zamienić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Macie jeszcze jakieś doprawki czy wszystko jest dobrze? :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Odświeżam i zapytam czy nie lepiej zamienić jak mam w poniedziałek:klata,barki,tricek to zamiast tricka dać bicek i tricek by poszedł w środę do pleców :) ??

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, potrzebna pomoc :)

Następny temat

Cykl z kreatyną

WHEY premium