SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan FBW

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Proszę o ocene i poprawe mojej pierwszej diety na mase
Zapotrzebowanie 3200 kcal.
Posiłek 3 to obiady w szkole. Raz dadzą ziemniaki raz ryż a raz kasze, do tego mięso i zawsze jakaś surówka





Zmieniony przez - adicivic w dniu 2014-10-05 21:00:41

Zmieniony przez - adicivic w dniu 2014-10-05 21:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
troche duzo kalorii, zacznij od 3400.
BWT spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Jestem ektomorfikiem a moje zapotrzebowanie wynosi 3200 kcal. Czytałem że przy mojej budowie ciała żeby przytyć powinien jeść 700-900 kcal więcej. Stąd tak dużo kcal. Wiadomo że zaczne od deficytu 0 i potem bede 100 kcal na tydzień dokładał i patrzył jak waga idzie, czy sie nie zalewam i żadnych dolegliwości nie mam.
Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wiec zacznij od 3400

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Ok. To zacznę od 3400 kcal.
Wielkie Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Pytanko jeszcze.
Próbowałem wyciskać sztangę leżąc i dotykałem całymi stopami ziemi i plecy mi ładnie przylegały ale odcinek lędźwiowy mi nie dotyka. Nie mogę go wygiąć tak żeby cały dotykał. Bym musiał nogi pod tyłek podłożyć. Czy może prawidłowo jest tak że odcinek lędźwiowy nie dotyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bo prawidlowo nie dotyka (oczywiscie w granicach normy, czyli powiedzmy na szerokosc dloni)
chyba, ze masz problemy z ledzwiowym (bolesnosc) wtedy nogi na lawke i osiagniesz wyplaszczenie lordozy, w innym wypadku nogi na podlodze

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-10-13 22:12:00

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Wielkie Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Mam pytanko. Czy Wznosy ramion w opadzie mogę robić jednorącz. Wtedy bym miał tak samo 4 serie na jedną rękę i 4 na drugą. Powodem jest brak 4 tych samych krążków z obciążeniem abym mógł założyć na dwa hantle na raz. Mam tylko po 2 krążki tego samego ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jasne. w oparciu o lawke jak wioslo hantla mozna robic

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-10-17 22:39:59

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam, dobry podział makroskałdników na masę ? :) Do oceny

Następny temat

Trening na mase. problemy i pytania

WHEY premium