SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pizza LOW CARB.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Składniki:
1. 3 jaja
2. 100g piersi z kurczaka
3. Ulubione warzywa
4. Oliwa z oliwek
5. Przyprawy

Przygotowanie:
1. Kurczaka kroimy w kostkę, wrzucamy na teflonową patelnię, dodajemy przyprawy i smażymy.

2. Na innej patelni wlewamy oliwę, wbijamy 2 jaja, mieszamy, włączamy na mały ogień i ZOSTAWIAMY do podsmażenia.

3. Pokrojonego i usmażonego kurczaka mieszamy w miseczce z trzecim jajem.

4. Upieczony placek z punku 2 zdejmujemy z patelni, na którą wysypujemy kurczaka wymoczonego w jajku, dodajemy warzywa i przykrywamy plackiem (stroną z której nie był smażony - spodem do góry)

5. Chwilkę czekamy do przywarcia kurczaka do placka i gotowe.

Wartości odżywcze:
a) Białko: 21g + 36g = 57g
b) Tłuszcze: 1g + 30g + 10g = 41g
c) Węglowodany: 3g + te z warzyw.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
zayebiste! jutro zrobię

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
2. Na innej patelni wlewamy oliwę, wbijamy 2 jaja, mieszamy, włączamy na mały ogień i ZOSTAWIAMY do podsmażenia.
Piszesz że mieszamy to jak z tego placek ma wyjść?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Czytaj uważnie. Mieszamy jaja z oliwą - żeby nie wyszły jajka sadzone. Dopiero jak już uzyskamy jednolitą ciecz to włączamy gaz i ZOSTAWIAMY. Specjalnie dużymi napisałem i w kolejności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Wygląda apetycznie, napewno sprobuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ciekawe jedzenie wychodzi robię tak, jak nie wchodzi już kurczak, ale do podsmażonego kurczaka i podduszonych warzyw wlewam wcześniej wymieszane jajka i przykrywam do ścięcia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Bylo, pizza LC Bubego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
zdjecia nie działają , wiem ze archeolog ze mnie zdeczka ale brzmi ciekawie

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
wrzuc ktos zdjecie gotowca

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451


Oto jak mi to wyszło :P Troche za małe ciasto bo miałem tylko taka mała patelke :PP ale peta posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
co to ma wspolnego z pizza?

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki śniadaniowe.

Następny temat

Omlet twarogowy na słodko ;d

forma lato