SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo, piwo, piwo, ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Ekologiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'kulturyści przed zawodami się odwadniają to piją wino albo piwo'
yyy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
u mnie leci wino, wódka, piwo i spadków nie zauważam, wręcz przeciwnie

na zakonczenie mojej edukacji w szkole średniej a zarazem skonczeniu cyklu xp+cp postanowiłem sie nayebac;D

no to tak poszło:
-7 strongów
-250ml wódki w postaci wściekłych psów

wstaje na następny dzien rano, helikopter na maxa, poszełem od razu do lustra zobaczyc jakie sa spadki...























a tu szok:D mięsnie pełne jak po ładowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
hilde oglądałem jakiś film dokumentalny i było pokazane jak się kulturysta do zawodów przygotowuje ;p dzień przed zawodami wypijał pół wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hilde był taki program na discovery, gdzie pokazywali przygotowania młodego amerykańskiego kulturysty i rzeczywiście odwadniał się winem, to nie są bajki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
tez widziałem ten film. Na forum dawał ktoś link niedawno jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ja pamiętam, jak zdalismy razem z ziomkami sesję letnią w zeszłym roku, to poszliśmy do biedronki i każdy kupił sobie 1,5 l pseudowhisky za ok. 30zl, poszliśmy się nawalić do ziomka, który mieszka blisko uczelni, na zagrychę 10 paczek czipsów i 6 l soku na popite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Macieyou harcorowo jednym słowem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jak dla mnie to i w tym wypadku kluczem jest psychika. Gorzej wypadnie ten co wypije 2 browary i sie tym zadrecza przez 3 dni niz kto inny, co po 6 dębowych nie bedzie sie jakimis spadkami przejmowal
A ja jeste zly, bo moglem sie znowu nachlac, ale po zeszlotygodniowej studniowce na antybiotykach lece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchafony jak Dzwony na Siłownie :)

Następny temat

WAGA ELEKTRONICZNA

WHEY premium