SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo, piwo, piwo, ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Pic jak pic, wiadomo tez z umiarem i nie codziennie - nie wpadac z paranoji abstynencji w alkoholizm
J.w. poloweczka na tydzien albo z 8 bro dvpy nie urwa (wiadomo, dawki roznia sie od treningu, wagi i "glowy").
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
A picie podczas suplementacji? Jakoś tragicznie by to było jak pod wieczór w dniu treningu by się po piło alkoholu a po treningu piło jakiegoś shake'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Ja tam nawet jak idę na grubszy balet a mam bulka w domu to robię sobie extra porcję i nie narzekam

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2011-03-01 21:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
@booolooo
musze sprobowac kiedys zapic mineralka ;D troche mi to dziwne sie wydaje ale zobaczymy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ale 5 l mineralki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
kielon wodki + syta literatka wody. Dla tych co wydaje sie extra dziwne i nie dadza rady zapic wódy woda, to mozna wOde pic miedzy kolejkami, a zapiajc soczkiem.

Podczas cyklu tez nie problem jak jest okazja :] 100dniowe mialem i sie ograniczalem tylko po to, aby wyjsc o wlasnych silach Przetestowalem nawet drinka woda+wóda - to juz nie to samo co zapijanie woda, ale nawet dobre bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6237
A jak popijasz ta mieneralka to z gazem czy bez?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z gazem...cyklon B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Bez
Ogolnie gazowanych nie pije, szczegolnie cos typu Zywiec - udusic sie mozna a nie napic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
pamietam na swojej 100 miałem cykl xp+cp, wypiłem sporo, z litr wódki ale nie do zgona, wiadomo dużo zarcia, krata tymbarków jabłko mięta i dawałem radexD
rano na wadze 1kg mniejxD a dzien poźniej komisja wojskowa;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słuchafony jak Dzwony na Siłownie :)

Następny temat

WAGA ELEKTRONICZNA

WHEY premium