SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAGA ELEKTRONICZNA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 268
kompletnie nie wiedzialem gdzie mozna takie pytanie zadac wiec robię to tu

otoz kupilem wage elektroniczna ktora podaje zawartosc tkanki tluszczowej, miesniowej, wody i bmi

sa dwa ustawienia: normalne i atleta
tego drugiego powinni uzywac (jak dobrze pamietam bo instrukcje juz schowalem) ludzie cwiczacy conajmniej 4x tyg bardzo intensywnie.

sprawdzilem oba ustawienia i sie bardzo roznia, w jednym wychodzi mi np ze mam 9% tkanki tluszczowej a w drugim ponad 30%!!!

jako ze robie trening na mase, jestem ekto i cwicze 3x tyg (wiecej w moim profilu) to uzywam trybu normalnego, jednak nie wiem czy jako ekto moge miec ponad 30% tkanki tluszczowej :/

moze ktos rozwieje moje watpliwosci odnosnie tych wag
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2048
Te informacje raczej nie mają wiele związku z prawdą, stajesz na wagę i pewnie to jest obliczane na zasadzie statystyki, że statystyczny człowiek ćwiczący 4x w tygodniu przy wadze X ma Y tkanki tłuszczowej. To tak jak te internetowe przeliczniki, podajesz wagę i wzrost i masz % tłuszczu. A to nijak ma się do prawdy. Dobrym przykładem na obalenie tych sposobów był bym ja z kolegą, mamy identyczny wiek, wzrost i wagę +/- 1kg. Na przelicznikach % tłuszczu identyczny, tyle że ja mam kaloryfer, a on sporej wielkości mięsień piwny. No ale... % tłuszczu identyczny;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 268
z tego co wyczytalem w instrukcji to obliczenia dokonywane sa na podstawie impulsu przesylanego przez twoje cialo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1017 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11703
za wage która poda Ci takie informacje musiałbyś dać +800zł.
za te wyje*bki z kerfura to nawet złotówki bym nie dał.

pic na wode fotomontaż.
poza tym to jest obliczane na zasadzie wzrost/waga/wiek - bzdura.
dochodzą do tego jeszcze takie czynniki jak szkielet, typ budowy (ekto 70kg a endo 70kg o takim samym wzroscie pewno beda mieli taki sam bf)

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja wychodzę z założenia, że waga - jak sama nazwa wskazuje - ma ważyć. Też mam taką z "bajerami", ale jak napisał bronkz to jest pic na wodę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piwo, piwo, piwo, ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.

Następny temat

Zablokowało mnie

BF