SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
taki trening po dłuzszej przerwie jet jak najbardziej ok ale jaki powinien być następny trening i po jakim czasie to już będzie zależeć od wielu czynników takich jak-szybkość powrotu do formy wcześniejszej,stopnia zatłuszczenia,wydolności organizmu,możliwości czasowych i regeneracyjnych oraz priorytetów treningowych.Jeśli potrzebny będzie szczegółowy plan treningowy ,dietetyczny i suplementacyjny to zapraszam na portal www.fit4u.org 

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13081
Czesc Piotrze mam takie pytanie bede musial miesiac obejsc sie bez silowni bo jestem po operacji ,,nie moge nic dzwigac przez miesiac co najlepiej robic zeby nie zarosnąc tluszczem ograniczyc weglowodany?Czy moze jakies spacery?,,Sam niewiem,,,,nie moge ani cwiczyc ani biegac,,, chyba spacery mi zostały,,,

w autach za szmal starych czują sie lepsi ,,zaden nie jest z bloków kazdy z
nich tu tylko węszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Napisz proszę co to była za operacja

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
Witam! Panie Piotrze, mam pytanie. Czy zawodowi kulturyści mają problem z trzymanie diety ? Czy zdarzało się Panu podjadać pod czas odchudzania ? Moim problemem jest kontrola apetytu, i często sięgam po słodycze. Czy są jakieś sposoby by zaradzić temu ?

paluch mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Dzis na prawde byla super impreza z twoim udzialem.
Autograf wisi! Szkoda tylko, ze nie pokazales na co Cie stac! I co udalo Ci sie zbudowac przez ostatnie 22 lata!

Pozdarwiam,
(koles, ktory mial kilka pytan dotyczacych plecow i klatki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Cieszę sie Gawus:)

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Takie problemy miałem w początkach swojej kariery,gdy dobrze poznałem swój organizm i zacząłem układać dietę nie schematowo a bardziej intuicyjnie oraz bardzo niskoglikemicznie to problem przestał istnieć

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
Pytałem Pana kolegów z Olimp Teamu ale jakoś nie odpowiadali wiec wale tutaj:
Wprowadziłem swoją pierwszą dietę jakieś 4 miesiące temu (3300kcal b/t/w 2,3/1,5/7) i po 3 miesiącach stosowania się troche otłuściłem. Następnie zmniejszyłem ilośc kcal do 3200 i odjąłem ww na korzyśc tłuszczy (b/t/w 2,3/2,1/5,7) i to była dla mnie mniej więcej optymalna ilośc. Wraz z następnymi cyklami treningowymi chciałbym spalic troche owego tłuszsczu, ale jednak priorytetem w tych planach będzie masa mięśniowa. Myślałem o zostawieniu 3200 kcal i dodaniu na początek aerobów raz w tygodniu w dnień nietreningowy (ok 45 min przy niskiej intensywności) i stopniowo do wakacji zwiększac długośc i ilośc aerobów w tygodniu. Co Pan myśli na ten temat i co by Pan poradził?

Wiem że masa i redukcja to dwa przeciwne cele ale tłuszczu nie jest zbyt dużo a czas mam do wakacji więc może da się to jakoś pogodzic

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Napewno trzeba odjąć trochę kcal jeżeli przy tej ilości niema spalania to myślę że ok 300-400kcal i na początek spróbuj połowę z węgli i połowę z tłuszczu i dodaj 3 sesje aerobów po treningu po ok 30min i obserwuj czy jest spalanie czy nie,jeśli nie będzie to w zależności od zdolności regeneracyjnych albo dołóż aerobów albo odetnij jeszcze trochę kcal lub wymień kcal z tłuszczu na węgle. Jeśli będą większe problemy to zapraszam na mój portal www.fit4u.org 

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
Panie Piotrze ale moim priorytetem jest masa, a Pan tu napisał prawie redukcje.
Jeżeli mam optymalną do robienia masy ilośc 3200 kcal to przecież jak obetne 400 kcal i dodam 3x w tygodniu aeroby to masa pewnie wogóle nie pójdzie w góre (tym bardziej że u mnie ogólnie masa ciężko idzie).

Tego tłuszczu nie jest zbyt dużo. Jestem lekko otłuszczonym ektomorfikiem i mam 5 miesięcy na to poprawienie sylwetki, więc może nie działajmy tak "drastycznie"(choć to chyba za mocne słowo)

A co do aerobów to mogłyby byc w dni nietreningowe bo gdybym robil po treningu to raczej musiałbym się zapezpieczac antykatabolikami, a na nie nie mam zbytnio kasy.

Zmieniony przez - pedro1993 w dniu 2011-01-30 14:49:43

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

WHEY premium