SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Do jakiej wagi dojść aby zacząć rzeźbic?Jest to pytanie na które nie widząc Ciebie i nie znając celu do jakiego chcesz dojść niemożliwa jest odpowiedź,możesz przecież wyrzeźbić się i ważyć 70kg a możesz zbudować mięśnie do takiego stopnia by po wyrzeźbieniu ważyć 120kg.
Trening siłowy to nazwa bardzo ogólna i może być na masę,siłę ,wytrzymałość.Trenując na masę może wzrosnąć siła ale nie musi,trenując pod kątem siły możesz również zyskać na masie ale też niekoniecznie

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel treningowy: Masa + Siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Piotrze ciekawi mnie jeden temat. Wspomniałeś gdzieś wcześniej, że masz w planach otwarcie firmy cateringowej z potrawami dietetycznymi.

Na jakim etapie jest projekt ? Możesz coś więcej napisać ? Kiedy zamierzasz wystartować, w jakim regionie Polski, jakiego typu posiłki by to były ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Posiłki będą 100% dietetyczne,będą tak pakowane(bez konserwantów)że termin przydatności do spożycia będzie wynosić 21 dni,wystarczy ściągnąć folię i odgrzać w mikrofali.Posiłki będą różnej wielkości z dokładnym opisem ile jest kcal,białka,węglowodanów i tłuszczu.Na poczatku chcę wstawiać je do fitnessów i do sklepów z odżywkami w Warszawie ale ze względu na długi termin przydatności do spożycia nic nie stoi na przeszkodzie by wysyłać do innych miejscowości

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Mam zamiar wystartować z końcem października

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Super ! Liczę, że dasz znać jak ruszysz... Czy na terenie W-wy możliwe będą codzienne zamówienia np. 5 posiłków z dowozem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
A ja planuje otworzyc taka restauracje w KRk, ale to za kilka lat takiej u mnie w miescie jeszcze nie ma

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Oczywiście że tak

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Świetny pomysł Piotr!Z całą pewnością jest to nisza,którą z powodzeniem wypełnisz.Powodzenia w realizacji projektu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Pomysł na 10!!!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

WHEY premium