SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
w posiłkach niskotłuszczowych aby zwiększyć ilość tłuszczu najlepiej będzie dodać olej lniany

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
?-proszę o więcej wiadomości na Twój temat,przynajmniej staż treningowy i cel treningu oraz suplementacji

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
G piotrek
?-proszę o więcej wiadomości na Twój temat,przynajmniej staż treningowy i cel treningu oraz suplementacji


Wiek - 18 lat
Waga 84
Wzrost 188
Staż - 2 lata
Typ Budowy - Ektomorfik
Ostatni raz cwiczyłem 3 miesiące temu
cwicze 4x tyg
Cel : Masa
rozkład btw - białko 2.0 węglowodany 5.0 tłuszcze 1.2 - 1.4

Chciałbym ogromnie poprawić Barki i partie odpowiedzialne za szerokość sylwetki
tylko prosze o rozklad bez nóg

Proszę o jakiś konkretny rozkład partii

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanko jaki rodzaj bialka sprawdzi sie przy grupie krwi chodzi mi o odzywke bialkowa.Jaka odzywke moze Pan zaproponowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Każda z odżywek białkowych z Olimp będą się nadawały ponieważ są częściowo strawione i grupa krwi tu nic do tego nie będzie miała

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Panie Piotrze , mam do pana pare pytan , mianowicie :
1. Jakich składników powinno się unikać w młodym wieku(16-17lat) ? Chodzi mi głównie o składniki zawarte w spalaczach oraz przed treningówkach .

2.Podczas redukcji lepiej spożywać czyste bcaa czy bcaa +l-glutamina ? Oraz w jakich ilościach (waga 78-9 kg )

3.Czy można rozdzielić aeroby na 2 sesję tzn. rano 25-30minut i po treningu 20-25 minut ? Dodam że ćwiczę 6x w tygodniu (3x siłownia , 3x BJJ) i aeroby bym wykonywał właśnie przez te 6 dni . I czy w 7 dniu mogę sobie takowe odpuscić aby organizm odpoczął czy nie bardzo ?

Zmieniony przez - Cyborg69 w dniu 2012-04-19 21:39:16

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Mam pytanie odnośnie ostatnich szlifów przed wyjściem na scenę. jak wyglądały u Ciebie treningi w czasie ostatniego tygodnia. Co sądzisz o spożywaniu sporych ilości wody by później odstawić ją praktycznie całkowicie? Co sądzisz o manewrach z sodem, potasem, chromem? Czy drastycznie obcinasz węgle by potem się nimi naładować przed wyjściem na scenę? Co sądzisz o pompowaniu nóg przed wyjściem na scenę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7522
Witam. Mógłby pan polecić mi książki o tematyce dietetyki? Zapisałem już wcześniejsze pozycje jakie pan wymieniał. Nie chodzi mi o książki, których 50% to wyniki badań, tylko suche fakty: co, jak i DLACZEGO. Takie, które opisują głębsze aspekty dietetyki,enzymy, jakie składniki pożywienia są pomocne w różnych aspektach, w jakich porach je jeść, detoksykacja organizmu ogólnie informacje pokroju tych jakimi od paru miesięcy na forum raczy nas Vegas Michael, takich których dowiedziałem się z pana seminarium na youtube typu
Zgaga- pic przed posilkiem sok z cytryny
Zatwardzenia- jesc wiecej blonnika
Ciemny kolor kału- duze stezenie tokstyn w organizmie



Zmieniony przez - AIDIS w dniu 2012-05-25 22:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mefik
Mam pytanie odnośnie ostatnich szlifów przed wyjściem na scenę. jak wyglądały u Ciebie treningi w czasie ostatniego tygodnia. Co sądzisz o spożywaniu sporych ilości wody by później odstawić ją praktycznie całkowicie? Co sądzisz o manewrach z sodem, potasem, chromem? Czy drastycznie obcinasz węgle by potem się nimi naładować przed wyjściem na scenę? Co sądzisz o pompowaniu nóg przed wyjściem na scenę?


na duza czesc tych pytan znajdziesz odpowiedzi w najblizszym (lipcowym - 16) numerze Perfect Body - juz teraz polecam lekture
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

Wiecej