SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Wszystko0 zależy od tego na jakim stopniu zaawansowania się znajdujesz, początkujący powinni robić mniejszą ilość ćwiczeń na daną grupe bo przeważnie mają jeszcze niezbyt dobrą technikę ćwiczeń którą można poznać najlepiej poprzez wielokrotne powtarzanie danego ruchu, bardziej zaawansowani mogą trenować większą ilość ćwiczeń na grupę bo ich mięśnie są już większe i poprzez to mogą atakować mięśnie pod większa iloścoią kątów

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
Płeć : mezczyzna

Wiek : 20

Waga : 85

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 3,5 a 2,5 bez przerwy

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :brak urządzeń na nogi

Dieta :

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : animal pump, weider 4000 7kg

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):




dzien 1 klata
1.wyciskanie lezac na prostej 105kg
2.wyciskanie lezac dolny skos 95kg
3.rozpietki gorny skos okolo 20kg na hantli
4.wyciskanie na atlasie przed siebie siedzac okolo 80kg
5.rozpietki na atlasie siedzac

dzien II plecy

1.wyciag za glowe 64kg
2 wyciag przed glowe 55kg
3. Podciąganie sztangi w opadzie 75kg
5. Podciąganie hantli w opadzie 24kg


dzien III BARKI

1.wyciskanie sztangi za glowe 60KG
2.wyciskanie sztangi przed glowe60kg
3.pozycja stojąca unoszenie hantli bokiem 12kg
4.podnoszenie sztangi w pozycji stojącej z wyprostowanymi rękoma okolo 20kg
5.wyciskanie hantli siedząc

dzien IV biceps triceps
1.uginanie ramion hantle 16kg
2.triceps na wyciągu ciągniecie w dól jedna rekom 12 kg
3.hantle mlot 16kg
4.triceps wyciag dwiema rekoma 25kg
5.uginanie ramion krzywka stojac 32kg
6.triceps podciaganie sie (nie chodzi o drazek)
7.uginanie ramion okragly gryf stojac okolo 30kg
8.triceps hantlka w pozycji pochylonej 12kg
9.wyciag na biceps

moglby pan mi ja poprawic? napisac co jest zle itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Witam Panie Piotrze.Mam takie nietypowe pytanie.Z racji że jest Pan dla mnie autorytetem w dziedzinie treningu i nie tylko.Chodzi mi o taki specjalistyczny trening podciągania na drążku.Jak ćwiczyć żeby regularnie krok po kroczku poprawiać swoje wyniki? Jestem zawodnikiem dość zaawansowanym.Przetestowałem już sporo planów a o progres coraz ciężejDodatkowo do podciągania stosuję jeszcze tylko pompki na poręczach.

Chodzi mi głównie o dwa aspekty podciągania.

1-Podciąganie wytrzymałościowe na ilość./teraz dam radę wykonać ok. 30-powt./
Jak ćwiczyć wg.Pana? Ile razy w tygodniu?,ile serii?,serie maksymalne czy z rezerwą?,stała ilość powtórzeń?,jakie najlepiej przerwy między seriami?,jakie ćwiczenia dodatkowe?

No i dodatkowo podciąganie z obciążenie o 30kg./teraz daję radę wykonać 10-powt./Chciałem to pogodzić,ale nie wiem czy to na dłuższą metę ma sens?
Pytania takie same jak do treningu wytrzymałościowego.Jakie zastosować różnice w ilości treningów w tygodniu?,ilości serii?,przerw między seriami?,serie do wyczerpania?,ćwiczenia dodatkowe?Ja ogólne zasady znam,ale chcę się dowiedzieć co myśli o tym specjalista.

Przepraszam że tego tak dużo,ale liczę na konkretną odpowiedz

Z góry dziękuję.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Wszystko zależy od tego czy zalezy Ci na wiekszej ilości powtórzeń czy na podciaganiu z maksymalnym obciazeniem. Bez wzgledu na to i tak powinienes ujac w swoim treningu serie z mała iloscią powtórzeń i dodatkowym obciażeniem , serie z maksymalna iloscią powtórzeń i obciazeniem własnego ciała , serie niepełne , powtórzenia ekscentryczne z wiekszym obciażeniem. Okresowo powinieneś poćwiczyć również lekko , czyli nie do pełnego wyczerpania miesniowego z 3-4 powtórzeniami zapasowymi. Treningi podciagania na drazku moga odbywać sie nawet 3 razy w tyg..Przepraszam że długo nie odpowiadałem.

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Witam panie Piotrze, mam kilka pytań odnośnie dawkowania suplementacji ,a konkretniej czy jest jakis podział co powinienem brać rano , popołudniu , wieczorem przed czy po treningu.? Mam 22 lata ok 190 cm i 94 kg wagi ale to nijak się nie przekłada na mase , niby są efekty treningu i mięśnie się w miare odznaczają, ale trudno jest mi je rozbudować bardziej. Staż treningu to ok roku. Jakie wg pana powinienem przyjmować suple? Teraz posiadam Xpanda extreme pump oraz mutant mass .. prosze o pomoc.. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
To u mnie w mieście ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
A tak propo tego spotkania wiadomo jak to będzie wyglądac ,wstęp wolny czy trzeba zapłacic , plan spotkania itp . Ogólnie Olimp jak i organizator mało podaje na ten temat. W ogóle nie wiedziałem o istnieniu takiej silowni , gdy by nie ten plakat to bym się nie dowiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Wstęp wolny, Piotrek zaczyna trening o 18:00.
Po treningu każdy będzie mógł kierować pytania o sam trening i suplementację do "Głuchego"

Zapraszamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

WHEY premium