SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
witam, nazywam się arek mam 22lata, 170cm wz. i 78kg wagi. chciałem się zapytać jakie najlepiej dobrać suple żeby w miarę szybko i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i oczywiście zmniejszyć swoją wagę. oczywiście trening i dietę już stosuje ale brakuje jakiejś pomocy suplementacyjnej. widziałem ze firma Olimp ma dużo produktów z działu RZEŹBA ale nie orientuje się za bardzo co i jak, a nie sztuką jest kupić,wydać pieniądze i nic z tego nie mieć. Dlatego proszę o pomoc i w miarę szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Zacznij od termo stim 1kps rano na pusty żołądek i 1kps po 6ciu godzinach,po jakimś czasie gdy poczujesz że przestaje działać(nie pobudza już,nie pocisz się )zwiększ dawkę na 2kps rano i po południu.Gdy poczujesz nadmierne pobudzenie(rozdrażnienie,kiepska koncentracja)powróć do mniejszej dawki.Napisz jeszcze jakich suplementów używasz

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
czy ciągłe trzymanie sztangi (bez zmian) uchwytem mieszanym przy MC rozwija nie równomiernie plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
narazie nie stosuje jeszcze żadnych suplementów (kiedyś brałem HMB ale to było jakieś 4 lata temu, potem była przerwa i ćwiczenie "na sucho") a oprócz THERMO STIM jakieś jeszcze termogeniki stosować??? i myślałem tez o jakiejś L-KARNITYNIE tylko nie wiem która bo jest tego b.dużo rodzajów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
bodzio-z termogeników ten jeden napewno wystarczy,l-karnityna napewno się przyda i do hmb proponowałbym powrócić

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Właśnie miałem zadać identyczne pytanie jak MegaMuscle
Wiadomo, że można co serię zamieniać chwyty, ale nigdy nie przywiązywałem do tego wagi i ciekaw jestem pana opinii w tej kwestii;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Mega Muscle-to raczej nie przyczyni się do nierównomiernego rozwoju mięśni ale dobrze jest co jakiś czas zmienić uchwyt żeby nie popaść w nudę która może spowodować brak chęci do podnoszenia intensywności w danym ćwiczeniu

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
a co do HMB (HMB 1000 MEGA CAPS®,HMB kaps,HMB MEGA CAPS®,
HMBOLON NX®) i L-Karnityny(L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™,L-KARNITYNA,L-KARNITYNA 500 FORTE PLUS™,L-KARNITYNA FORTE PLUS,L-KARNITYNA PLUS), jest tego kilka rodzajów mógłbyś podać które najlepiej wybrać czy mam sam zadecydować ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Nalas-raczej nie co serie ale co jakiś czas,np:co miesiąc.Każdy uchwyt angażuje mięśnie trochę w inny sposób i trudno(nawet niemożliwe)byłoby co serię dobrać odpowiedni cieżar

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
bodzio-wszystkie rodzaje sa bardzo dobrej jakości,róznią sie stężeniem,smakiem lub formą podaży więc sam musisz wybrać co będzie dla Ciebie wygodniejsze lub smaczniejsze

Podpis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

WHEY premium