SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403312
AbuM
Zapobiegawczo symex pół tabsa pn Sr pt?

Nie brał bym w ciemno. Może się okazać że wcale nie potrzebujesz exe.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
blase83
arek.z90
Najlepiej apteka, inne to loteria. Ja teraz będę próbował na Androchem. Może za mało dajesz natto? Ja daję 3 kaps ed i napewno to mi zbija hematokryt.

Jakiś mostek czy do cyklu? Ja dziś zacząłem mostek na hcg andro poleci 1000 e2d do końca roku. Mam w planach jakieś badania w grudniu, jak zrobię to wrzucę wyniki czy faktycznie działa. Opinie ma dobre.


Badania dawaj

Abum co do exe to ciezko powiedziec ja daje teraz tak ok 1000iu pregnylu eod i e2 w polowie widelek. Za to test juz po 10000iu ponad polowe, wolny jeszcze lepiej. Tak wiec roznica w porownaiu z 20000iu provigila kolosalna Generalnie to wiesz, zbadac by wypadalo e2 najlemiej z testem jesli UG bedziesz bil.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403312
Spoko Krzychu, będą badania to wrzucę. Sam jestem ciekaw bo te 10.000iu andro fajnie wychodzi cenowo, jak będzie kręcić jajka jak trzeba to biorę wagon na zapas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No raczej. Bo cena pregnylu jak zaczeli nabijac date na pleckach zamiast na gorze poszla znow w gore
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Już rozpoznaje kiedy estro wywala w górę.wiec od pn jadę na hcg 6-8 tygodni. Po 3-4 tyg. Robię lab i sprawdzam czy wyniki wróciły do normy.moze rzeczywiście nie będę potrzebował symexu, to mój 1 mostek haha
Chociaż właśnie tak kminie czy w 1 tygodniu pn i pt dać po połowie ,żeby trochę estro spadło bo jest na 60 a potem zobaczę co labs powie.


Zmieniony przez - AbuM w dniu 2019-11-29 21:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403312
Mnie by jedna połowa na pewno stykła, ale każdy jest inny. U mnie estro poniżej normy jest dużo gorsze niż trochę wybite, także zawsze 2 razy się zastanowię Nin zarzucę exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
U mnie było estro 80
Pomimo 2 tygodni po 1 tabsie pn i pt
Oraz 3 tydzień połowa on Sr pt estro spadło z ,80 do 60. Nie działa za mnie mocno symex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
Działa. Z czasem kumuluje, łatwo przegiąć. Nie jest działanie w 1 dzień. Choć i to zależy od dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blase83
arek.z90
Najlepiej apteka, inne to loteria. Ja teraz będę próbował na Androchem. Może za mało dajesz natto? Ja daję 3 kaps ed i napewno to mi zbija hematokryt.

Jakiś mostek czy do cyklu? Ja dziś zacząłem mostek na hcg andro poleci 1000 e2d do końca roku. Mam w planach jakieś badania w grudniu, jak zrobię to wrzucę wyniki czy faktycznie działa. Opinie ma dobre.

Mostek, planuje od początku stycznia na 6 tygodni. Będę dawał tak jak poprzednio dawałem aptekę, tzn 5000 w tyg podzielone na 3 i na koniec badania. Na aptece teścia miałem powyżej normy. Teraz będę chyba też miał aptekę, ale zostawię na potem, do cyklu ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
A jeszcze co do morfologii. Jak przypadkiem zbiłem estro za nisko do 10 przy normie do 42 (kapnąłem się że za nisko, bo libido siadło całkiem) to miałem hematokryt i hemoglobinę w środku widełek. A jak trzymam okolice górnej granicy normy to morfo zawsze też na górnej granicy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium