SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Lux1980
Ziółka opóźniony zapłon , no ale zdrowsze


Nie twierdze ze nie dzialo, ale na ziolkach tez trzeba sie znac kady zielarz z doswiadczeniem ostrzega ale i pyta kto na co choruje oraz o inne dolegliwosci zeby nie zaszkodzic. Zawsze tez uprzedza ze na to potrzeba czasu, a przy saa raczej tego czasu nam brakuje wiec wiekszosc idzie w strone lekow Poza tym niektorze ziola nie ida w parze z lekami wiec albo albo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od siebie polecam cierpliwości w saa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
To jest dobre wogole w zyciu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Kolejny tydzień walki
Waga i obwody nie zmieniły się, o dziwo 1 cm ubyło w talii. Dziwne bo w tym tygodniu dodałem aż 1000 kalorii dziennie czyli 7000 w tygodniu, wszystko zapisuje więc łatwo podliczyć, wyjątkowo ,,głodny, tydzień. Żarłem bo byłem mega nie do jedzony.
Do południa dokładałem ,,co nie co,, oraz wieczorem.
Nie mogłem się opanować,jak szal zakupów przedświątecznych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Czasami tak to jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Ludziska pytanko

1/ poszla 1 opakowanie,10 szotów teraz druga dostawką i w sumie ampułka 1 ml w strzykawce pokazuje ,mniej.po raz drugi około 0.85-0.9 ml.
Strzykawki nam albo do bani albo ktoś ma oszczędności,jak to wygląda u Was?

2/ szoty enatan a biorę on -czw
Symex pn-czw
Czy nie lepiej brać symex po szocie teścia żeby E2 było bardziej stabilne bo symex biorę rano i tego samego dnia wieczorem biorę enatana.

Jakbym brał
enatana w pn i czw wieczorem, na drugi dzien symex- wtorek i piatek
Nie byłoby lepiej?

3/ co do E2 muszę sprawdzić badania krwi, czy dawka 2 x połowa plus tabsa w tygodniu robi robotę bo znowu zaczęłam przymulać. Możliwe że inna firma towaru to Inna przemiana na E2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
1. Tak bywa z tymi skokami, że są niedolane. Jak firma teraz leci.
2. Nie będzie to miało większego znaczenia. Symex morduje enzym aromatazy i produkcja nowego parę dni trwa. Z symexu więcej wyciagniesz dając go z tluszczami.
2. Może soku choć mniej to lepsze stężenie ma. Więcej testa i wiecej e2 do tego.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj nabiałem pewien bardzo znany Lab i wyszło 0,6;)
Centa to jak z butli nabije to mam .
A 1ml to na bank siedzi w aptece .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No już bez jaj. Co ty bijesz?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
0,6 to już przegięcie , może masz dziurawa strzykawę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium