SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Pytałem o finasteryd bo boje się konwersji do dht a wtedy wiadomo włosy mogą polecieć.jednakze słucham b doświadczonych. Saw palmettto biorę jedną tabletkę dziennie od tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Ważyc się będę zawsze rano w poniedziałki,będzie wtedy równy tydzień. Narazie wiem że waga poszła ,podam też jak z wymiarami czy coś poszło.
Zmierzylem udo bić i klatę przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Finasteryd u niektorych pacjetow potrafi zabic 5alfareduktaze nawet na lata. Nie masz dht, zero checi na sex, kiepska erekcja, checi do zycia tez marne. Ale masz wlosy
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
To mnie pocieszyłes Haha. W sumie chciałbym je jeszcze mieć.jakis kompromis istnieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie ma co zakladac, ze Ci wlosy wypadna. U tych co maja tendencje leca bardzo szybko. Ja tam juz jakos zaliczam wlasnie 2 lata na bombie i nie wydaje mi sie zeby ubylo. A dht nie blokowalem, tylko czesto jadlem w postaci provironu
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Powinienem go używać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Czego???

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proviron? Nie musisz, to wlasnie jest dht. Mi jakos tez wlosy nie leca, nawet na masterze, wiec to nie jest regula.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Tak provirin,oto mi chodziło.
Chodziło mi czy jest jakaś alternatywa oprócz finasteryd,którego nie polecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie zrozumiales mnie Podaje Ci moj przykalad, ze ja nic nie blokuje, a jeszcze dodaj sobie DHT (proviron, mastero etc) i jest ok. Wiec to nie norma, ze wlosy poleca. Mozna stosowac szampon DX2 czy preparat Loxon, czy pomoze.... :/

e: Albo nie koksowac


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 17.02.2019 18:25:58

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium