SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Trochę napisałem do dupy
1 ampułka na tydzień? ( 3x w tygodniu,np co 2 dzień)
Jak czas bicia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Juz Ci odpisywalem, edytujac post i zepsules wszystko!!! Z tego co rozumiem to obawiasz sie podania hcg i tego czy wynik e2 za dwa tygodnie bedzie rzetelny. HCG daj teraz na dwa szoty (dzis i pt np). Podbity na chwile przez niego estradiol wyrowna sie do czasu badania. Bedziesz dokladnie wiedzial czy ta twoja dawka IA jest odpowiednia do ilosci testa ktora dajesz. Wiele osob czestuje sie ekstra dawka hcg w tygodniu w ktorym biora hcg zeby poziom e2 byl super stabilny.
Nastepne hcg podasz znow 5000jm rozbitych na 2-3 strzaly z miesiac (mozna to przeciagnac, ale w rownych odstepach czasu latwiej zapamietac).
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
To co dla Ciebie jest podłogą,dla mnie jest sufitem..
Powoli czaje co do mnie mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Spokojnie. Ja jak dwa lata temu zaczolem bic to tez czarna magia byla.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Panowie
Hcg wzięte w 2 dawkach ,biorę od wtorku symex co 2 dzień

Wtorek-czwartek- sobota
poniedzialek-sroda-piątek.

W piątek będę miał wolne więc jest sens w piątek zrobić badanie krwi?,nie będzie za wcześnie?
wtedy ostatnia dawkę co wychodzi w piatek to będę musiał wsiąść w czwartek.
Ma to rację bytu po 6 dawkach symexu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Chodzi oczywiście o estradiol i sprawdzenie dawki czy ogarnia system.
Zbadam jeszcze raz testosteron i tarczyce-dzieki Arek.


Zmieniony przez - AbuM w dniu 2019-03-23 19:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Możesz badać. Symex ma okres pół trwania 24h. Do tego efekt przyblokowania enzymu aromatazy utrzymuje się dłużej. Więc moim zdaniem bierz jak miałeś brać.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Chodzi o to że w piątek muszę być na czczo,więc myślę wziąść w czw.,nie wiem czy tabs wpłynie na morfologię itd.

W Piątek badanie,wyniki będę mógł odebrać we wtorek

Czy jeszcze brać symex po badaniach do wtorku czyli niedziela-wtorek czy poczekać na wyniki we wtorek i wtedy ustalimy dawki?


Zmieniony przez - AbuM w dniu 2019-03-23 19:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja rozumiem. Bierz jak miało być czyli śr i pt. Po badaniach też. Będą wyniki to się wtedy skoryguje.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Wszystko więc jasne. Estro czuje że jeszcze wysokie,mimo wysypania się i mocnych kaw chodzę jakbym spać miał. Nie jest to takie mocne jak przed braniem symexu bo wtedy zdarzało mi się zasnąć z pilotem w ręku o 20.00 ,ale czuję senność przez większość dnia. Rozumiem,że to wróżenie z fus więc po wynikach będzie wiadomo co i jak.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium