SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl,48 lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Arek 90 masz rację,tomahawk.

Pytanie z innej beczki,czy jak pójdzie w żyłę 0.5 ml to będzie duże ble?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie sprawdzaj ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Raczej nie sprawdzę,pytanie z serii w razie W

3 tygodnie za mną,zaczynam czwarty
W poprzednich tygodniach równo po 2 kilo,w tym trochę mniej 1.2 kilograma.
Obwody w bicepsie te same, w udzie i w klatce przyszło po 1 cm.
Za tydzień wyniki krwi .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Pany, zrzucam wagę. Spadło zamiast przybyc pół kilo od poniedziałku . Dietę trzymam.
Czy dorzucić węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
To tylko 4 dni.
Waga to słaby wyznacznik swoją drogą, warto śledzić wymiary i lustro, po 2/3tyg można dorzucac/odejmować...
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja jak dobra kupę walne to 1,5 spada w chwile takimi p******ami to się nie przejmuj. Generalnie to idzie tak jak Cię uprzedzalem. Na początku szybko, nabrales trochę wody. Teraz to się będzie stabilizowsc. Jak przez 2 tygodnie nic w górę nie pójdzie to wtedy dodawaj kal. Poza tym jak cayan napisał. Żeby wiedzieć co się dzieje to w lustereczko trzeba zaglądać, bo waga może być mylna.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wazenie czesciej niz raz w tyg nie ma sensu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja tam ed waga. Muszę wiedzieć czy kupa dobra była

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Ważę się zawsze rano po opróżnieniu.
Zawsze w poniedziałki bo to koniec cyklu tzn tygodnia,dzis zrobiłem wyjątek bo chciałem sprawdzić ile przyszło id poniedziałku,a tu zonk.
Jakby nie było mija 4 tydzień,właśnie druga dawka poszła tego tygodnia,następna w pn i inauguracja 5 tygodnia.
Trochę trening w tym tygodniu idzie słabo,po robocie sił brak i motywacji. Po prostu jestem zj**any. Trening daje 70 procent,może nastepny tydzień będzie lepiej.

W pn jadę na wyniki krwi.
Testosteron, prolaktyna,estrogen i morfologia krwi.chyba narazie to starczy. Dam znać jakie wyszły.
Pozdro Chłopy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 343 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5710
Skończony ,4 tydzień
Razem plus 5 kilo
W tym tygodniu mimo obaw wpadł kilogram.
W obwodach na plus bicek 0.5,cm

Dziś wyniki i spytam o dawki leków,może poza hcg nic nie będzie potrzebne.

Pozdro!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odbloku

Następny temat

redukcja GH

WHEY premium